Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka AZS UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
61  :  77 (17:24, 17:17, 15:16, 12:20)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 24 kolejka | 21.03.2018 18:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Jan Piróg, Tomasz Langowski | Komisarz: Maciej Kucharski

Widzew Łódź

Trener: Dejan Kovačević

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Anna Kudelska DNP                                   
10 Roksana Schmidt 6 32:072/6 33.30/4 0.02/10 20.02/2 100.0  1 1 2 2 3 2     2 -1 -17
13 Julia Drop 12 36:553/4 75.00/3 0.03/7 42.96/6 100.0  4 4 4 2 4 5 3     14 -13
15 Klaudia Gertchen 1 21:520/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.03 2 5 1 3 1 2       1 -10
17 Wiktoria Zapart 0 02:46              1 1   1       1   2 1
21 Daria Zawidna 2 14:391/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   3           2 -13
24 Kathleen Scheer 12 35:075/10 50.00/2 0.05/12 41.72/2 100.02 7 9 4 2 3 4 3 5   22 -12
30 Elżbieta Paździerska 15 24:483/4 75.03/5 60.06/9 66.7     3 3   3   2   1 1 14 -2
34 Natalia Gzinka DNP                                   
44 Brandi Harvey-Carr 13 31:465/11 45.5   5/11 45.53/4 75.03 2 5 1 3 4 1 1 1   13 -14
Drużyna   2 2 1 2
Suma 61 200:00 19/37 51,4 3/17 17,6 22/54 40,7 14/16 87,5 8 21 29 12 19 15 16 7 8 3 67  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 26 31:1211/16 68.8   11/16 68.84/6 66.74 4 8 1 2 6 2 1   2 27 17
2 Feyonda Fitzgerald 15 38:264/9 44.41/2 50.05/11 45.54/6 66.7  3 3 5 1 5 2     1 13 18
5 Kaja Grygiel 0 01:34                        1       -1 -2
8 Aleksandra Kędzierska 2 02:461/1 100.0   1/1 100.0                       2 -1
9 Dorota Mistygacz 3 28:010/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1 7 8   3 1 1 2     11 23
10 Dajana Butulija 18 37:144/7 57.11/4 25.05/11 45.57/7 100.0  2 2 4   5 4 3 1 2 18 17
14 Marta Witkowska DNP                                   
15 Agata Dobrowolska 2 16:551/4 25.0   1/4 25.0     1 1   2       2   2 -5
22 Dominika Poleszak 4 16:181/5 20.0   1/5 20.02/4 50.01 2 3   4 2 1     2 0 -2
44 Kateryna Dorogobuzowa 7 27:342/3 66.71/6 16.73/9 33.3   2 3 5 2 3   1 2   1 9 15
Drużyna 3 2 5   1
Suma 77 200:00 24/46 52,2 4/13 30,8 28/59 47,5 17/23 73,9 8 22 30 12 15 19 12 8 3 8 81  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka

Sponsor Tytularny Gali EBL

Energa

Partnerzy Gali EBL

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego Radio ESKA Press Service Monitoring Mediów