Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
82
70
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
102
78
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
74
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
64
38
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
63
67
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
84
76
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2018-12-21 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
61  :  95 (18:23, 11:21, 17:31, 15:20)
CCC Polkowice
Ćwierćfinały - 3 mecz | 07.04.2018 18:00
Sędziowie: Tomasz Tomaszewski, Karina Kamińska, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Tomasz Kudlicki

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 14 33:184/10 40.0   4/10 40.06/6 100.03 6 9   4 7   1     18 -19
2 Feyonda Fitzgerald 19 38:175/11 45.51/8 12.56/19 31.66/6 100.0  1 1 2 3 8 1 3   2 11 -29
5 Kaja Grygiel 2 01:431/1 100.0   1/1 100.0                       2 -5
8 Aleksandra Kędzierska 0 03:410/2 0.0   0/2 0.0               1     1 -3 -8
9 Dorota Mistygacz 2 26:281/1 100.00/2 0.01/3 33.3   4 2 6 1 2   2 1     6 -32
10 Dajana Butulija 17 33:303/7 42.92/8 25.05/15 33.35/6 83.3      3 3 5 7 1   1 3 -16
15 Agata Dobrowolska 0 16:21         0/2 0.01 1 2   4 1 1   1   0 -12
22 Dominika Poleszak 0 13:57              2 2   4       1   3 -18
30 Uliana Datsko DNP                                   
44 Kateryna Dorogobuzowa 7 32:451/3 33.31/5 20.02/8 25.02/2 100.0  3 3 1 1 1         5 -31
Drużyna 3 2 5   2
Suma 61 200:00 15/35 42,9 4/23 17,4 19/58 32,8 19/22 86,4 8 15 23 7 21 22 12 6 2 4 45  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Temitope Fagbenle 19 27:308/13 61.5   8/13 61.53/4 75.05 5 10 3 1 2 1 1 1 1 27 27
5 Miljana Bojović 9 21:311/1 100.02/3 66.73/4 75.01/2 50.0      7 4 1 4   1   11 27
6 Angelika Stankiewicz 12 17:342/3 66.71/1 100.03/4 75.05/5 100.0  2 2   3 4 1     1 12 15
10 Antonija Sandrić 8 07:491/1 100.02/3 66.73/4 75.0           1     1     8 7
13 Weronika Gajda 13 27:312/6 33.32/4 50.04/10 40.03/3 100.0  2 2 9 4 2 2 3 1   20 16
14 Magdalena Leciejewska 7 18:350/2 0.02/2 100.02/4 50.01/2 50.0  5 5 2 1 2         11 16
15 Artemis Spanou 11 18:593/5 60.01/4 25.04/9 44.42/4 50.01 2 3 1 3 4   1     9 16
23 Magdalena Idziorek 0 02:14                  1             1 5
31 Karolina Puss 3 18:441/2 50.00/2 0.01/4 25.01/2 50.01 1 2 2 3 2 2       1 13
44 Lauren Ervin 3 14:561/1 100.0   1/1 100.01/2 50.02 3 5 2   1     1   10 9
77 Alysha Clark 10 24:375/7 71.40/2 0.05/9 55.6   2 3 5 1 2 2         12 19
Drużyna 2 4 6    
Suma 95 200:00 24/41 58,5 10/21 47,6 34/62 54,8 17/24 70,8 11 23 34 28 22 20 10 6 4 2 122  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD