Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
85  :  54 (22:12, 15:12, 28:15, 20:15)
1KS Ślęza Wrocław
Półfinały - 5 mecz | 22.04.2018 18:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Mariusz Nawrocki, Bartosz Puzoń | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Jennifer O'Neill 18 27:195/7 71.42/2 100.07/9 77.82/2 100.0  1 1 2   2         19 25
5 Katarzyna Kocaj 0 02:26            2   2               2 1
7 Agnieszka Szott-Hejmej 5 14:140/1 0.01/2 50.01/3 33.32/2 100.0  2 2 1 1 2 1       5 11
8 Elżbieta Międzik 8 27:101/1 100.02/4 50.03/5 60.0     3 3 4 1     2     15 21
10 Dragana Stanković 9 24:354/10 40.0   4/10 40.01/1 100.03 3 6 4 3 2   2 4   19 16
11 Denesha Stallworth 19 25:285/8 62.5   5/8 62.59/10 90.02 2 4 1 2 7 1 1     20 14
12 Julia Adamowicz 4 14:460/1 0.00/1 0.00/2 0.04/4 100.0  1 1 2 2 2 1 1     5 11
13 Julie McBride 11 29:001/1 100.03/5 60.04/6 66.70/1 0.0  2 2 7 3   2 1     16 26
14 Karolina Poboży 1 05:030/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0  1 1   1 2 2       -2 1
24 Paulina Kuczyńska 0 03:26   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
25 Sylwia Bujniak 2 04:05         2/2 100.0          1   1     3 -1
63 Justyna Żurowska-Cegielska 8 22:284/9 44.40/1 0.04/10 40.0     8 8 1 4 2         11 30
Drużyna 1 2 3   2
Suma 85 200:00 20/39 51,3 8/16 50 28/55 50,9 21/24 87,5 7 23 30 22 17 20 7 8 4   112  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 2 04:551/2 50.0   1/2 50.0           3     1     2 1
5 Sharnee Zoll-Norman 20 32:095/8 62.53/4 75.08/12 66.71/1 100.0  1 1 3 2 2 3 1     18 -28
11 Klaudia Sosnowska DNP                                   
12 Agnieszka Kaczmarczyk 4 17:072/6 33.3   2/6 33.3     1 1   1   1     1 0 -26
13 Tania Perez 0 14:13   0/2 0.00/2 0.0     1 1   2           -1 -9
14 Tijana Ajduković 3 26:160/7 0.0   0/7 0.03/4 75.02 8 10 4 1 3 2 2   2 9 -13
15 Agnieszka Majewska 0 05:440/2 0.0   0/2 0.0   1 1 2       1       -1 -4
21 Kourtney Treffers 14 23:293/6 50.01/1 100.04/7 57.15/5 100.0  2 2   5 6 3     1 10 -14
23 Marissa Kastanek 0 15:28   0/2 0.00/2 0.0           4 2         -2 -11
25 Karina Szybała 7 29:48   2/4 50.02/4 50.01/2 50.0  3 3 1 1 1 1 1     8 -25
33 Janis Boonstra 0 07:240/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1   1   2 1         -1 -5
77 Elina Dikeoulakou 4 23:282/2 100.00/1 0.02/3 66.7     1 1 1   2 3       2 -21
Drużyna 1 2 3   1
Suma 54 200:01 13/34 38,2 6/15 40 19/49 38,8 10/12 83,3 4 18 22 9 21 17 14 5   4 44  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja