Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
80
61
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-02-24 19:00
--
--
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=2q27hb7UhI4 - 2019-02-24 18:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
14 Tijana Ajduković Serbia 1991-06-03 195 środkowa
33 Janis Boonstra Holandia 1997-05-28 183 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
77 Elina Dikeoulakou Łotwa 1989-04-24 174 rozgrywająca
12 Agnieszka Kaczmarczyk Polska 1989-05-23 187 silna skrzydłowa
23 Marissa Kastanek Stany Zjednoczone 1990-05-31 175 rozgrywająca / rzucająca
15 Agnieszka Majewska Polska 1982-05-11 195 silna skrzydłowa / środkowa
13 Tania Perez Hiszpania 1991-11-03 183 rzucająca / niska skrzydłowa
10 Sylwia Siemienas Polska 1996-12-05 185 silna skrzydłowa / środkowa
4 Zuzanna Sklepowicz Polska 1996-12-20 173 rozgrywająca
11 Klaudia Sosnowska Polska 1990-04-06 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
25 Karina Szybała Polska 1993-06-25 180 rzucająca
21 Kourtney Treffers Holandia 1994-08-08 189 silna skrzydłowa
5 Sharnee Zoll-Norman Stany Zjednoczone 1986-07-11 170 rozgrywająca
 
  trener rola
 Arkadiusz RusinTrener
 Krzysztof SzwejAsystent trenera

Odeszli

Sonia Ursu-Kim (zawodniczka, 2018-02-27)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja