Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
80
61
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
Enea AZS Poznań
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-23 15:10
--
--
Sportklub - 2019-02-23 15:00
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz
2019-02-23 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-23 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2019-02-23 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-23 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-02-24 19:00
--
--
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=2q27hb7UhI4 - 2019-02-24 18:55
Wisła CanPack Kraków
58  :  62 (21:15, 9:15, 8:19, 20:13)
1KS Ślęza Wrocław
O 3 miejsce - 3 mecz | 29.04.2018 15:30
Sędziowie: Michał Proc, Adam Wierzman, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Marek Kozłowski

Wisła CanPack Kraków

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Leonor Rodríguez 22 36:135/7 71.42/6 33.37/13 53.86/6 100.0  4 4 3 3 5 3   1 2 21 3
7 Magdalena Ziętara 7 30:50   1/3 33.31/3 33.34/5 80.01 4 5 7 4 4 3 3 2   18 5
10 Maurita Reid 8 33:153/9 33.30/2 0.03/11 27.32/2 100.02 7 9 4 4 3 3 3   1 13 3
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
13 Farhiya Abdi DNP                                   
14 Sonja Greinacher 4 12:052/5 40.0   2/5 40.0     1 1   1           2 -12
27 Katarzyna Suknarowska 0 12:570/1 0.00/3 0.00/4 0.0   3   3   2   1 1   1 -1 -16
32 Cheyenne Parker 10 35:264/15 26.70/2 0.04/17 23.52/3 66.71 6 7 1 1 5 2   3 2 5 -3
46 Tamara Radočaj 0 06:450/1 0.0   0/1 0.0         1 2   1     1 -1 -7
77 Giedrė Labuckienė 7 32:293/6 50.0   3/6 50.01/2 50.0  10 10 1 1 1 2   1   13 7
Drużyna 3 2 5   1
Suma 58 200:00 17/44 38,6 3/16 18,8 20/60 33,3 15/18 83,3 7 32 39 17 18 18 15 7 7 7 70  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz DNP                                   
5 Sharnee Zoll-Norman 13 36:443/10 30.01/5 20.04/15 26.74/6 66.7  4 4 5 1 5 2 3   1 10 7
11 Klaudia Sosnowska 5 11:422/2 100.0   2/2 100.01/1 100.0  1 1   2 1   1 1   8 4
13 Tania Perez 6 18:011/2 50.01/1 100.02/3 66.71/2 50.01 2 3 1 1 1   1     9 12
14 Tijana Ajduković 4 18:402/6 33.3   2/6 33.3   1 2 3   5   2     1 1 -10
15 Agnieszka Majewska 4 23:541/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  5 5 2 1 1   2 5   16 19
21 Kourtney Treffers 15 25:455/8 62.51/5 20.06/13 46.22/6 33.33 8 11 1 3 3 2 1   1 15 -5
23 Marissa Kastanek 2 07:040/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01   1 1   1 1     1 1 -1
25 Karina Szybała 5 28:130/3 0.01/5 20.01/8 12.52/2 100.0  1 1   3 3   1 1 3 1 -13
33 Janis Boonstra DNP                                   
77 Elina Dikeoulakou 8 29:592/6 33.30/4 0.02/10 20.04/4 100.01 5 6 3 2 3 3 2     8 7
Drużyna 2 2 4   1
Suma 62 200:02 16/42 38,1 4/20 20 20/62 32,3 18/25 72 7 28 35 13 18 18 10 11 7 7 69  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja