Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-10-04 18:00
92
67
Sportklub - 2018-10-04 18:00
Wisła CanPack Kraków
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2018-10-06 17:00
104
59
Wisla.TV - 2018-10-06 16:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-06 18:00
50
91
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-10-06 19:00
76
67
CCC Polkowice
Widzew Łódź
2018-10-07 19:00
90
50
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2018-10-11 18:30
92
75
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-10-13 16:30
70
82
TV Toya - 2018-10-13 16:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2018-10-13 19:10
87
69
Sportklub - 2018-10-13 19:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Arka Gdynia
2018-10-14 17:00
61
95
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-14 17:00
51
83
CCC Polkowice
Energa Toruń
2018-10-14 19:00
73
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2018-10-17 18:00
--
--
Widzew Łódź
Energa Toruń
2018-10-17 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła CanPack Kraków
2018-10-17 18:00
--
--
Arka Gdynia
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-10-17 18:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
2018-10-17 18:00
--
--
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2018-10-17 20:30
--
--
CCC Polkowice
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-10-20 19:00
--
--
CCC Polkowice
90  :  50 (16:12, 21:19, 31:6, 22:13)
Widzew Łódź
Etap I - 1 kolejka | 07.10.2018 19:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Michał Kuzia, Agata Maj | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Temitope Fagbenle 28 31:3010/15 66.71/1 100.011/16 68.85/7 71.43 10 13 2 3 5 4 1 1   34 42
5 Jasmine Thomas 7 28:281/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.0  9 9 7 4 3 5 3 1   18 20
9 Julia Tyszkiewicz 5 05:341/1 100.01/2 50.02/3 66.7   1 1 2   1           6 7
10 Johannah Leedham 18 27:023/3 100.03/4 75.06/7 85.73/3 100.0  7 7 1 2 1 1 2     26 40
12 Agnieszka Kaczmarczyk DNP                                   
13 Weronika Gajda 10 30:082/4 50.01/3 33.33/7 42.93/3 100.0      6 3 2 2 2     12 28
19 Styliani Kaltsidou 7 21:522/3 66.70/4 0.02/7 28.63/5 60.0  5 5 5 4 4 1 2     11 22
21 Sofija Aleksandravicius 6 28:543/12 25.0   3/12 25.0   5 9 14 2 1   1   1   13 25
31 Karolina Puss 9 26:322/5 40.00/1 0.02/6 33.35/6 83.34   4 4 3 6 1       11 16
66 Dominika Owczarzak DNP                                   
Drużyna   1 1 1  
Suma 90 200:00 24/47 51,1 7/17 41,2 31/64 48,4 21/26 80,8 13 41 54 27 21 21 15 10 3   131  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Anna Kudelska 1 13:000/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.01   1   1 3 1       -2 -20
9 Amina Marković 3 14:560/3 0.0   0/3 0.03/4 75.01 2 3   2 3 1 1   1 2 -19
10 Klaudia Perisa 2 23:161/3 33.30/2 0.01/5 20.0     3 3 1 5 2 3       -1 -15
11 Klaudia Gertchen 14 29:582/4 50.03/4 75.05/8 62.51/3 33.31 3 4 3   2 4 1     13 -17
13 Julia Drop DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 21 30:493/8 37.53/7 42.96/15 40.06/7 85.7  4 4 1 5 5 3 1     14 -32
22 Katarina Vucković 5 40:001/9 11.11/5 20.02/14 14.3   3 4 7 5 1   2 1     4 -40
23 Raigyne Moncrief 4 20:272/8 25.00/2 0.02/10 20.0     3 3 1 5 3   2   1 2 -22
30 Elżbieta Paździerska 0 19:390/3 0.00/1 0.00/4 0.00/2 0.01   1 1 2 1 1 2   1 -3 -19
34 Natalia Gzinka 0 07:550/1 0.0   0/1 0.0             2         -1 -16
Drużyna   3 3 1 1
Suma 50 200:00 9/40 22,5 7/22 31,8 16/62 25,8 11/18 61,1 7 19 26 12 21 21 15 8   3 28  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD