Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-24 18:00
69
81
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-15 15:10
--
--
Sportklub - 2018-12-15 15:00
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-15 16:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--
Energa Toruń
62  :  71 (17:17, 20:19, 17:17, 8:18)
Arka Gdynia
Etap I - 8 kolejka | 25.11.2018 15:10
Sędziowie: Karina Pełka, Mariusz Adameczek, Michał Kuzia | Komisarz: Leszek Rakoczy

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 7 23:151/4 25.01/3 33.32/7 28.62/2 100.03 2 5   2 4         7 0
3 Angelika Stankiewicz 0 15:220/4 0.00/2 0.00/6 0.0           1 1 1     2 -7 -16
4 Ana-Marija Begić 0 05:26                  1 1     1     2 -5
10 Roksana Schmidt DNP                                   
11 Agnieszka Skobel 3 12:251/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.0  1 1 2   2 2 2     3 -4
14 Emilia Tłumak 3 09:590/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1   2   1       1 -8
15 Daugile Sarauskaite 5 29:012/6 33.30/1 0.02/7 28.61/4 25.04 1 5 3 4 3 1 2 3 1 9 1
16 Katarzyna Trzeciak 2 24:311/3 33.3   1/3 33.3   1 2 3 3 2 1 1     1 5 5
21 Laura Svaryte 14 31:176/9 66.70/2 0.06/11 54.52/2 100.03 9 12 2   3 1 1     23 -1
25 Nirra Fields 22 32:327/17 41.20/2 0.07/19 36.88/11 72.7  4 4 2 2 9 3 2     12 0
34 Sanja Mandić 5 11:551/3 33.30/1 0.01/4 25.03/4 75.0  1 1 1 1 4 1 1     3 -12
99 Miriam Uro-Nilie 1 04:17         1/2 50.0          1         0 -5
Drużyna 2 1 3 1 1
Suma 62 200:00 19/49 38,8 2/14 14,3 21/63 33,3 18/27 66,7 11 21 32 14 15 28 11 9 3 4 58  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 3 18:380/1 0.00/1 0.00/2 0.03/4 75.0  5 5 3 4 3         8 11
8 Rebecca Allen 12 31:494/11 36.41/2 50.05/13 38.51/1 100.01 4 5 1 4 1 2   2   10 1
9 Kamila Podgórna 0 15:250/2 0.00/2 0.00/4 0.0   2 1 3 3 1 1 1 1     2 4
11 Aldona Morawiec DNP                                   
13 Anna Makurat 6 28:151/3 33.30/5 0.01/8 12.54/6 66.7  4 4 4 4 4 3     1 2 14
19 Martyna Stelmach DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 4 13:202/2 100.0   2/2 100.0   1   1 2 2     2 1   10 4
24 Anna Jurcenkova 4 20:442/3 66.7   2/3 66.7   1 6 7 1 3   3 1 1   10 5
26 Sonja Greinacher 6 17:012/2 100.00/1 0.02/3 66.72/2 100.0  3 3   1 1 1       7 7
32 Emma Cannon 21 28:557/15 46.71/1 100.08/16 50.04/6 66.75 7 12 3 4 4 7 1   2 20 2
41 Barbora Balintova 15 25:533/4 75.03/4 75.06/8 75.00/2 0.0  1 1 5 5 1 2       15 -3
Drużyna 3 1 4   2
Suma 71 200:00 21/43 48,8 5/16 31,3 26/59 44,1 14/21 66,7 10 31 41 22 28 15 19 5 4 3 84  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD