Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
--
--
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
65  :  78 (11:18, 20:17, 20:23, 14:20)
Energa Toruń
Etap I - 13 kolejka | 06.01.2019 16:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Karina Kamińska | Komisarz: Leszek Rakoczy

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 0 07:360/1 0.00/2 0.00/3 0.0   2 2 4   1         1 1 -14
9 Agata Dobrowolska 3 18:370/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1 1 2   2   1       1 5
11 Cierra Burdick 19 24:005/10 50.01/1 100.06/11 54.56/7 85.72 8 10 1 5 8 2   1   23 -11
19 Taisiia Udodenko 6 32:191/4 25.01/4 25.02/8 25.01/2 50.0  4 4 2 3 1 1   4   8 -5
22 Lea Miletic 4 16:052/3 66.7   2/3 66.7   4 5 9 2 2   2 1 1   14 4
23 Marissa Kastanek 9 28:073/7 42.91/2 50.04/9 44.4   2 3 5 1 1 2 2     1 8 -9
25 Karina Michałek 6 19:181/4 25.01/1 100.02/5 40.01/2 50.0  1 1   4 1         3 -10
33 Terezia Palenikova 10 21:503/5 60.00/2 0.03/7 42.94/6 66.7  1 1 1 3 3 1 1     6 -10
51 Sydney Colson 8 32:092/8 25.01/1 100.03/9 33.31/2 50.0      8 2 2 8       1 -15
77 Monika Naczk DNP                                   
Drużyna 1 2 3   1
Suma 65 200:01 17/44 38,6 6/15 40 23/59 39 13/19 68,4 11 25 36 15 23 17 17 2 6 2 65  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 21 29:285/7 71.42/5 40.07/12 58.35/5 100.01 2 3 1   5 1 2     21 23
3 Angelika Stankiewicz 9 19:141/3 33.31/3 33.32/6 33.34/4 100.0  1 1 1 3 5 2     2 5 7
4 Ana-Marija Begić 12 27:033/8 37.51/1 100.04/9 44.43/4 75.03 9 12 2 2 3 1 1   2 20 3
7 Melissa Diawakana 6 24:302/5 40.0   2/5 40.02/4 50.0  2 2 4 2 2 1 3 1   10 3
10 Roksana Schmidt DNP                                   
11 Agnieszka Skobel 7 21:202/5 40.00/2 0.02/7 28.63/4 75.0  2 2 4 1 2 1 3     9 6
14 Emilia Tłumak 11 26:271/2 50.03/7 42.94/9 44.4     2 2 2 2   2 2 1   11 4
16 Katarzyna Trzeciak 0 16:040/2 0.0   0/2 0.0   4 1 5 1 2     1     5 10
21 Laura Miškinienė 10 25:564/7 57.1   4/7 57.12/2 100.02 4 6 2 4 4 1     1 14 19
25 Nirra Fields 2 09:580/4 0.00/1 0.00/5 0.02/2 100.01 2 3   1 2 2 1   1 -1 -10
Drużyna 2 1 3   1
Suma 78 200:00 18/43 41,9 7/19 36,8 25/62 40,3 21/25 84 11 25 36 17 17 23 11 13 2 6 94  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa