Artego Bydgoszcz
72 : 68 26:10 | 14:28 | 14:12 | 18:18
CCC Polkowice
Etap I - 13 kolejka | 06.01.2019 15:10
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Bartosz Puzoń, Michał Chrakowiecki | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 6 10:562/2 100.00/2 0.02/4 50.02/2 100.0      1   1 2       3 -3
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 16 27:022/5 40.01/1 100.03/6 50.09/9 100.0  3 3   2 7 3       13 -1
8 Elżbieta Międzik 8 34:121/1 100.02/4 50.03/5 60.0     6 6 3 3   2 2     15 8
10 Dragana Stanković 6 21:343/5 60.0   3/5 60.00/1 0.0  2 2   5 2   2 2   9 2
13 Julie McBride 11 35:471/2 50.02/8 25.03/10 30.03/4 75.0  3 3 6 3 5 3 1     10 7
14 Karolina Poboży 2 04:511/1 100.0   1/1 100.0   1   1   3   1       2 3
17 Ziomara Morrison 15 36:242/5 40.00/1 0.02/6 33.311/11 100.0  5 5 1 3 8 2 1 1 2 17 -2
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 8 29:151/3 33.31/4 25.02/7 28.63/4 75.0  8 8 1 3 3 3   1 1 9 6
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna   4 4   2
Suma 72 200:01 13/24 54,2 6/20 30 19/44 43,2 28/31 90,3 1 31 32 12 22 26 18 6 4 3 78  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 17 32:566/11 54.50/1 0.06/12 50.05/6 83.36 5 11 1 3 7 3 1 2 1 22 -18
5 Jasmine Thomas 4 21:052/6 33.30/1 0.02/7 28.6   3 3 6 4 4 1 1       8 -14
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 Johannah Leedham 6 28:101/5 20.01/4 25.02/9 22.21/2 50.0  5 5 1 1 2 1   1 1 4 7
12 Agnieszka Kaczmarczyk 0 04:310/1 0.00/1 0.00/2 0.0           2           -2 -6
13 Weronika Gajda 0 10:170/2 0.00/1 0.00/3 0.0           3   1 1     -3 -10
15 Tiffany Hayes 13 30:065/10 50.00/6 0.05/16 31.33/4 75.02 1 3 1 5 4 1 1   2 5 1
19 Styliani Kaltsidou 21 31:553/5 60.02/5 40.05/10 50.09/10 90.01 4 5 2 4 7 2       20 7
31 Karolina Puss 0 03:580/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -3
33 Lynetta Kizer 4 15:102/4 50.0   2/4 50.0     3 3   3 1 2       3 -1
66 Dominika Owczarzak 3 21:51   1/3 33.31/3 33.3     2 2 2 2           5 17
Drużyna 1 2 3    
Suma 68 199:59 19/45 42,2 4/23 17,4 23/68 33,8 18/22 81,8 13 25 38 11 27 22 11 3 3 4 60