Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
72  :  66 (23:12, 19:28, 13:19, 17:7)
CosinusMED Widzew Łódź
Etap I - 23 kolejka | 16.03.2019 15:10
Sędziowie: Karina Pełka, Tomasz Trybalski, Michał Kuzia | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 5 09:411/3 33.31/1 100.02/4 50.0           1   1     1 2 -10
9 Agata Dobrowolska 5 18:551/1 100.01/3 33.32/4 50.0   1 2 3 1       1     8 0
11 Cierra Burdick 23 28:538/13 61.5   8/13 61.57/7 100.01 6 7 1 3 5 2 2   1 26 6
17 Magda Kaczmarska DNP                                   
19 Taisiia Udodenko 13 27:304/10 40.01/1 100.05/11 45.52/2 100.02 9 11 2   1 3 1 1   19 5
22 Lea Miletic 4 13:552/3 66.7   2/3 66.70/4 0.02 1 3 2   2   2     6 11
23 Marissa Kastanek 5 29:401/4 25.01/3 33.32/7 28.6   2 1 3 2 1     1     6 10
25 Karina Michałek 0 18:09   0/1 0.00/1 0.0           2   1       -2 -3
33 Terezia Palenikova 6 13:173/6 50.00/1 0.03/7 42.9   2   2 2 4   1       5 5
51 Sydney Colson 8 22:503/5 60.00/2 0.03/7 42.92/2 100.0  4 4 6 4 3 2 2     14 11
70 Elina Dikeoulakou 3 17:10   1/5 20.01/5 20.0     3 3 2 1 2 2 3     5 -5
Drużyna 1 1 2   3
Suma 72 200:00 23/45 51,1 5/17 29,4 28/62 45,2 11/15 73,3 10 26 36 18 16 13 12 12 1 2 89  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
10 Klaudia Perisa 12 37:113/7 42.92/4 50.05/11 45.50/1 0.03 8 11 3 4 3 8 3     14 -1
11 Klaudia Gertchen 4 31:422/4 50.00/1 0.02/5 40.0   4 3 7 1 3 3 1 1 2   11 3
12 Dominique Wilson 11 40:002/7 28.61/4 25.03/11 27.34/5 80.0  4 4 5 2 7 4 2     9 -6
13 Julia Drop 3 15:291/5 20.0   1/5 20.01/1 100.01 1 2 1   3 3 1     0 -10
14 Ijeoma Ajemba DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 18 35:383/7 42.94/8 50.07/15 46.7     2 2 2 2     1     15 -10
22 Katarina Vucković 18 40:006/10 60.02/6 33.38/16 50.0   2 4 6 6 2   2 1   1 21 -6
30 Elżbieta Paździerska DNP                                   
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna   3 3   1
Suma 66 200:00 17/40 42,5 9/23 39,1 26/63 41,3 5/7 71,4 10 22 32 18 13 16 18 9 2 1 70  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa