CCC Polkowice
92 : 60 22:16 | 23:17 | 27:14 | 20:13
Arka Gdynia
Półfinały - 1 mecz | 13.04.2019 19:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski, Jan Piróg | Komisarz: Konrad Tomczyk

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 10 24:175/12 41.7   5/12 41.70/1 0.02 6 8 2 2 4 1 2 5 1 18 26
5 Jasmine Thomas 10 23:465/6 83.30/2 0.05/8 62.5     3 3 4 2 1 3 3     14 20
9 Julia Berezowska 0 08:520/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1 2           0 2
10 Johannah Leedham 15 22:113/3 100.02/3 66.75/6 83.33/3 100.0  5 5 3   2   1   1 23 11
13 Weronika Gajda 13 26:463/4 75.02/3 66.75/7 71.41/2 50.01 2 3 3 2 1 1       15 40
15 Tiffany Hayes 7 23:483/5 60.00/2 0.03/7 42.91/2 50.0  2 2 5 2 1   1   1 10 22
19 Styliani Kaltsidou 9 22:384/4 100.00/1 0.04/5 80.01/1 100.01 4 5 6 3 4 1       18 20
31 Karolina Puss 13 13:553/3 100.01/3 33.34/6 66.74/4 100.01 2 3   2 2 2       12 11
33 Lynetta Kizer 11 19:104/9 44.4   4/9 44.43/3 100.01 4 5 1 4 2 1       11 7
66 Dominika Fiszer 4 14:371/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  3 3 4 2 4         10 1
Drużyna 1 1 2    
Suma 92 200:00 31/49 63,3 5/15 33,3 36/64 56,3 15/18 83,3 7 33 40 29 21 21 9 7 5 3 131  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 4 15:231/3 33.30/1 0.01/4 25.02/5 40.0  2 2   4 6 1 2     1 -6
9 Kamila Podgórna 0 15:08   0/1 0.00/1 0.0         2 1   2 1     0 -10
10 Nia Coffey 10 22:031/7 14.32/2 100.03/9 33.32/4 50.01 4 5   1 3 3 2   2 6 -21
11 Aldona Morawiec 11 21:131/3 33.32/2 100.03/5 60.03/4 75.0  1 1   1 2 1       8 -5
13 Anna Makurat 13 27:323/4 75.02/4 50.05/8 62.51/2 50.0  4 4 1 3 2 1   1   14 -31
19 Martyna Czyżewska 6 14:391/2 50.01/1 100.02/3 66.71/2 50.0  3 3   2 2         7 -9
22 Amalia Rembiszewska 0 12:480/2 0.00/1 0.00/3 0.0                     1 -3 -7
24 Anna Jurcenkova 0 06:44                  1 2 1         1 -6
26 Sonja Greinacher 0 18:390/4 0.0   0/4 0.0     2 2 1 3   1   2   0 -20
32 Emma Cannon 11 21:143/9 33.31/1 100.04/10 40.02/3 66.73 3 6 1 1 2 2 1   2 10 -19
41 Barbora Balintova 5 24:371/5 20.01/3 33.32/8 25.0   1 1 2 4 3 3 2       3 -26
Drużyna   2 2    
Suma 60 200:00 11/39 28,2 9/16 56,3 20/55 36,4 11/20 55 5 22 27 10 21 21 13 6 3 5 47