CCC Polkowice
90 : 70 13:23 | 34:11 | 17:18 | 26:18
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
Finał - 1 mecz | 23.04.2019 18:10
Sędziowie: Marcin Kowalski, Tomasz Trojanowski, Jan Piróg | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 15 28:266/9 66.7   6/9 66.73/5 60.02 7 9 2 3 5     2   23 16
5 Jasmine Thomas 21 27:186/10 60.01/5 20.07/15 46.76/6 100.0  5 5 5 1 3 2 1     22 21
9 Julia Tyszkiewicz 0 01:11                                0 0
10 Johannah Leedham 6 25:292/2 100.00/3 0.02/5 40.02/2 100.0  2 2 3 2 3   1     9 5
13 Weronika Gajda 0 26:350/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2 5 4 2 1 2     5 19
15 Tiffany Hayes 14 26:024/7 57.11/3 33.35/10 50.03/4 75.01 3 4 2 4 3         14 14
19 Styliani Kaltsidou 11 23:203/3 100.00/1 0.03/4 75.05/6 83.3  2 2   4 5 2   1   10 4
31 Karolina Puss 1 08:03   0/1 0.00/1 0.01/2 50.01   1 1   1         1 4
33 Lynetta Kizer 21 20:126/8 75.01/1 100.07/9 77.86/6 100.01 4 5   4 4 1 1     24 16
66 Dominika Owczarzak 1 13:25   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  1 1 1 2 1         1 1
Drużyna   2 2 1  
Suma 90 200:01 27/40 67,5 3/17 17,6 30/57 52,6 27/33 81,8 5 28 33 19 25 27 6 5 3   109  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 17:48   1/4 25.01/4 25.0         2 1   1       1 -14
5 Sharnee Zoll-Norman 11 28:253/8 37.50/2 0.03/10 30.05/5 100.01 3 4 4 1 5         12 -25
6 Wiktoria Keller 0 02:50                        1       -1 -7
7 Julija Rytsikowa 9 16:304/4 100.00/2 0.04/6 66.71/2 50.02 2 4 2 2 1 2 1     11 -11
8 Ariel Atkins 9 21:010/2 0.02/5 40.02/7 28.63/4 75.01 1 2 1 4 3         6 -9
9 Annamaria Prezelj 4 15:482/8 25.0   2/8 25.0     1 1 2   1 2       -1 1
11 Agnieszka Fikiel 4 23:002/8 25.0   2/8 25.0     3 3 1 4           2 -6
12 Laura Juskaite 3 26:280/2 0.01/3 33.31/5 20.0   1 6 7 2 5 5 1     1 7 -3
13 Maryia Papova 25 32:035/11 45.51/3 33.36/14 42.912/12 100.02 7 9 1 5 7 3     2 24 -10
16 Karolina Matkowska DNP                                   
31 Kyara Linskens 2 16:06         2/2 100.0        5 1 2 1     1 -16
Drużyna 5 1 6   1
Suma 70 199:59 16/43 37,2 5/19 26,3 21/62 33,9 23/25 92 12 24 36 15 27 23 13 2   3 62