Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
64  :  81 (28:16, 10:16, 18:26, 8:23)
CCC Polkowice
Finał - 3 mecz | 27.04.2019 17:10
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paulina Gajdosz, Damian Ottenburger | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 2 23:081/2 50.00/2 0.01/4 25.0   2 3 5 2 3 1 3       3 -19
5 Sharnee Zoll-Norman 3 37:460/4 0.01/4 25.01/8 12.50/2 0.0  4 4 12 2 3 2 1     9 -12
6 Wiktoria Keller 0 00:35                                0 2
7 Julija Rytsikowa 9 15:190/1 0.02/2 100.02/3 66.73/4 75.02 4 6   2 3   1     14 1
8 Ariel Atkins 19 31:202/8 25.04/11 36.46/19 31.63/5 60.0  4 4   2 4 2 1     7 -16
9 Annamaria Prezelj 3 11:521/4 25.00/1 0.01/5 20.01/2 50.0  1 1     2 1       -2 -7
11 Agnieszka Fikiel 2 16:171/2 50.0   1/2 50.0         1 1   1       1 0
12 Laura Juskaite 24 37:201/6 16.76/9 66.77/15 46.74/6 66.71 9 10   3 7 3 1 1   23 -17
16 Karolina Matkowska 0 00:35                                0 2
31 Kyara Linskens 2 25:481/4 25.00/1 0.01/5 20.0   2 3 5   3   2   1 1 2 -19
Drużyna   1 1   1
Suma 64 200:00 7/31 22,6 13/30 43,3 20/61 32,8 11/19 57,9 7 28 35 15 16 20 14 4 2 1 57  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 8 28:403/7 42.9   3/7 42.92/3 66.75 6 11 1 4 4 4 1 1   13 14
5 Jasmine Thomas 20 30:157/14 50.01/3 33.38/17 47.13/4 75.0  7 7 6 2 3 2 3     24 20
9 Julia Tyszkiewicz 0 00:35                                0 -2
10 Johannah Leedham 2 17:561/2 50.00/2 0.01/4 25.0     2 2 4 2           5 -2
13 Weronika Gajda 6 27:030/1 0.02/5 40.02/6 33.3     3 3 3 3   1 1     8 13
15 Tiffany Hayes 18 35:105/13 38.52/4 50.07/17 41.22/2 100.06 7 13 2 2 2       1 23 21
19 Styliani Kaltsidou 16 34:574/8 50.02/3 66.76/11 54.52/2 100.01 6 7 2 3 5 2     1 18 15
31 Karolina Puss 0 06:20   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 7
33 Lynetta Kizer 8 12:574/7 57.1   4/7 57.1     4 4   4 1 1 1     9 0
66 Dominika Owczarzak 3 06:071/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0          1         1 -1
Drużyna   1 1    
Suma 81 200:00 25/53 47,2 7/19 36,8 32/72 44,4 10/13 76,9 12 35 47 18 21 16 10 6 1 2 100  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa