AZS Uniwersytet Gdański
58 : 74 18:16 | 7:16 | 14:20 | 19:22
DGT AZS Politechnika Gdańska
Etap I - 6 kolejka | 02.11.2019 19:10
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak, Robert Klukowski | Komisarz: Adam Greczyło

AZS Uniwersytet Gdański

Trener: Włodzimierz Augustynowicz

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anna Górska DNP                                   
5 Agnieszka Ostrowska DNP                                   
6 Karolina Formella 2 24:391/2 50.00/4 0.01/6 16.7   1 2 3 1 2 1 3 3 1   2 -13
10 Paulina Kuras 13 31:553/7 42.90/1 0.03/8 37.57/8 87.5  2 2 4 1 8 5 5     13 -5
12 Angelika Kuras 2 29:441/7 14.30/3 0.01/10 10.0   1 3 4 1 2 1 1 2 1 1 0 -13
14 Jastina Kosalewicz 8 28:263/6 50.0   3/6 50.02/5 40.01 2 3 2 2 4 3 2     6 -3
15 Żaneta Szczęśniak 13 21:505/8 62.5   5/8 62.53/4 75.02 1 3   2 3 2 1     11 -16
20 Agata Stępień 12 27:211/4 25.03/6 50.04/10 40.01/2 50.02 1 3   3 1 2 1     7 -18
21 Gabrielle Rae Ortiz 8 33:440/2 0.02/7 28.62/9 22.22/3 66.72 3 5 2 2 2 5     1 2 -10
23 Kinga Bączek 0 02:21   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2               1 -2
34 Natalia Sakaluk DNP                                   
Drużyna 4 3 7   1
Suma 58 200:00 14/36 38,9 5/22 22,7 19/58 32,8 15/22 68,2 14 18 32 10 14 20 22 14 2 2 42  

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 24 34:124/5 80.05/7 71.49/12 75.01/1 100.01 2 3 4 1 1 2 2   1 28 6
7 Agnieszka Haryńska 9 23:46   3/5 60.03/5 60.0     3 3 2 2 1 3 3     12 17
11 Agata Ostrowska 2 13:470/3 0.00/1 0.00/4 0.02/2 100.0  2 2 1 2 1 2       -1 4
12 Klaudia Niedźwiedzka 6 20:593/5 60.00/2 0.03/7 42.9   1 2 3 1 1   3 4   1 7 14
13 Jenna Smith 11 28:495/8 62.5   5/8 62.51/1 100.01 7 8 1 2 1 1 1 1   18 8
15 Karolina Strzelczyk 5 15:192/4 50.00/1 0.02/5 40.01/2 50.02 5 7   3 2 2 2     8 5
21 Sylwia Bujniak 3 18:260/1 0.01/4 25.01/5 20.0   1 1 2 1 2 1 4 1     -1 9
23 Marianna Duszkiewicz 3 03:36   1/1 100.01/1 100.0                       3 0
24 Martyna Koc 6 24:052/3 66.70/2 0.02/5 40.02/2 100.01 5 6   3 6 3 1 1   8 14
25 Aleksandra Zmierczak 0 00:47                        1       -1 0
93 Alice Nayo 5 16:142/2 100.00/2 0.02/4 50.01/1 100.0  1 1 1 4 1 3       2 3
Drużyna 4 1 5 1 2
Suma 74 200:00 18/31 58,1 10/25 40 28/56 50 8/9 88,9 11 29 40 11 21 14 26 14 2 2 83