Arka Gdynia
66 : 54 21:15 | 13:12 | 18:16 | 14:11
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 6 kolejka | 03.11.2019 13:00
Sędziowie: Michał Proc, Arnauld Kom Njilo, Marcin Gawron | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 7 18:501/5 20.01/1 100.02/6 33.32/2 100.01 3 4 1 2 2 1       7 18
8 Rebecca Allen 7 23:492/5 40.00/2 0.02/7 28.63/4 75.02 2 4 3 3 3 2   1   7 3
9 Kamila Podgórna 3 08:17   1/2 50.01/2 50.0           1           2 0
13 Maryia Papova 12 34:266/10 60.00/2 0.06/12 50.0   1 6 7 2 2 3 3 2 1 1 15 13
20 Anna Wińkowska DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 0 02:560/1 0.0   0/1 0.0             1         -1 -3
23 Marissa Kastanek 5 26:491/3 33.31/4 25.02/7 28.6   1 1 2 3     2 3     6 0
24 Marie Gülich 10 28:534/9 44.40/1 0.04/10 40.02/4 50.04 7 11 1 2 4 2 1 3 1 16 3
26 Sonja Greinacher 7 22:563/6 50.0   3/6 50.01/2 50.04 3 7 2 1 4     1   13 20
41 Barbora Balintova 15 33:043/4 75.03/7 42.96/11 54.5     5 5 5 1 1 2 1     19 6
55 Joanna Grymek DNP                                   
Drużyna   1 1    
Suma 66 200:00 20/43 46,5 6/19 31,6 26/62 41,9 8/12 66,7 13 28 41 17 12 18 12 7 6 2 84  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alexis Peterson 11 36:334/9 44.41/5 20.05/14 35.7   1 6 7 6 2 4 2 1   1 14 -5
3 Briana Day 11 23:205/11 45.5   5/11 45.51/1 100.02 5 7   2 1 1 2   3 13 -6
4 Zuzanna Sklepowicz 0 03:27                    1           0 -7
7 Agnieszka Szott-Hejmej 6 27:101/2 50.01/1 100.02/3 66.71/2 50.0  3 3   1 4         7 6
12 Julia Adamowicz 5 19:531/5 20.01/2 50.02/7 28.6     3 3   4 2 1       2 -14
14 Anna Pawłowska DNP                                   
25 Ama Degbeon 6 20:363/7 42.9   3/7 42.9   1 2 3   3   2 2 1 1 6 -9
33 Jovana Popović 4 32:572/6 33.30/1 0.02/7 28.6     2 2 6 2   3 1     5 -16
77 Giedrė Labuckienė 11 36:045/9 55.6   5/9 55.61/2 50.02 2 4 2 3 1 2   1 1 11 -9
79 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 1 1 2   3
Suma 54 200:00 21/49 42,9 3/9 33,3 24/58 41,4 3/5 60 7 24 31 14 18 12 14 6 2 6 58