Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
--
--
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
--
--
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
--
--
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
--
--
Arka Gdynia
66  :  54 (21:15, 13:12, 18:16, 14:11)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 6 kolejka | 03.11.2019 13:00
Sędziowie: Michał Proc, Arnauld Kom Njilo, Marcin Gawron | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 7 18:501/5 20.01/1 100.02/6 33.32/2 100.01 3 4 1 2 2 1       7 18
8 Rebecca Allen 7 23:492/5 40.00/2 0.02/7 28.63/4 75.02 2 4 3 3 3 2   1   7 3
9 Kamila Podgórna 3 08:17   1/2 50.01/2 50.0           1           2 0
13 Maryia Papova 12 34:266/10 60.00/2 0.06/12 50.0   1 6 7 2 2 3 3 2 1 1 15 13
20 Anna Wińkowska DNP                                   
22 Amalia Rembiszewska 0 02:560/1 0.0   0/1 0.0             1         -1 -3
23 Marissa Kastanek 5 26:491/3 33.31/4 25.02/7 28.6   1 1 2 3     2 3     6 0
24 Marie Gülich 10 28:534/9 44.40/1 0.04/10 40.02/4 50.04 7 11 1 2 4 2 1 3 1 16 3
26 Sonja Greinacher 7 22:563/6 50.0   3/6 50.01/2 50.04 3 7 2 1 4     1   13 20
41 Barbora Balintova 15 33:043/4 75.03/7 42.96/11 54.5     5 5 5 1 1 2 1     19 6
55 Joanna Grymek DNP                                   
Drużyna   1 1    
Suma 66 200:00 20/43 46,5 6/19 31,6 26/62 41,9 8/12 66,7 13 27 40 17 12 18 12 7 6 2 84  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alexis Peterson 11 36:334/9 44.41/5 20.05/14 35.7   1 6 7 6 2 4 2 1   1 14 -5
3 Briana Day 11 23:205/11 45.5   5/11 45.51/1 100.02 5 7   2 1 1 2   3 13 -6
4 Zuzanna Sklepowicz 0 03:27                    1           0 -7
7 Agnieszka Szott-Hejmej 6 27:101/2 50.01/1 100.02/3 66.71/2 50.0  3 3   1 4         7 6
12 Julia Adamowicz 5 19:531/5 20.01/2 50.02/7 28.6     3 3   4 2 1       2 -14
14 Anna Pawłowska DNP                                   
25 Ama Degbeon 6 20:363/7 42.9   3/7 42.9   1 2 3   3   2 2 1 1 6 -9
33 Jovana Popović 4 32:572/6 33.30/1 0.02/7 28.6     2 2 6 2   3 1     5 -16
77 Giedrė Labuckienė 11 36:045/9 55.6   5/9 55.61/2 50.02 2 4 2 3 1 2   1 1 11 -9
79 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 1 1 2   3
Suma 54 200:00 21/49 42,9 3/9 33,3 24/58 41,4 3/5 60 6 23 29 14 18 12 11 6 2 6 58  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa