Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Politechnika Gdańska
52  :  85 (22:21, 6:20, 8:28, 16:16)
Arka Gdynia
Etap I - 7 kolejka | 09.11.2019 15:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński, Bogna Podkowińska | Komisarz: Andrzej Przechowski

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 2 11:400/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.01   1 5 4 2 1     1 4 -4
3 Presley Hudson 9 27:150/2 0.03/4 75.03/6 50.0   1 2 3 4 2 1 2 1     12 -29
7 Agnieszka Haryńska 3 18:320/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 3 4 5 3   2       7 -8
11 Agata Ostrowska 3 11:441/1 100.0   1/1 100.01/1 100.0      1 3 2 2       2 -17
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 11:010/2 0.0   0/2 0.0     2 2     1 1   1   0 -5
13 Jenna Smith 9 21:573/6 50.01/2 50.04/8 50.0   1 3 4   3 2 1       8 -21
15 Karolina Strzelczyk 8 19:122/8 25.01/1 100.03/9 33.31/2 50.02 2 4   1 1 1     2 4 -7
21 Sylwia Bujniak 4 21:441/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.0      3 3 1 4 1     1 -25
23 Marianna Duszkiewicz 0 11:570/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 3 4   1   1     1 0 -15
25 Aleksandra Zmierczak 0 07:53   0/3 0.00/3 0.0     1 1   4           -2 0
32 Syanne Mohamed 4 10:332/3 66.7   2/3 66.7     3 3   1           6 -2
93 Alice Nayo 10 26:324/10 40.00/4 0.04/14 28.62/2 100.03 2 5 1 1 2 2     1 4 -32
Drużyna 3 1 4   2
Suma 52 200:00 13/39 33,3 6/21 28,6 19/60 31,7 8/9 88,9 10 21 31 19 26 12 17 2 1 5 46  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 12 29:293/4 75.00/3 0.03/7 42.96/6 100.0  3 3 9 2 3 3 4     21 18
8 Rebecca Allen 8 23:203/4 75.00/3 0.03/7 42.92/2 100.0  5 5 1 3 4     1   11 22
9 Kamila Podgórna 3 19:570/1 0.01/5 20.01/6 16.7     1 1 3             2 7
13 Maryia Papova 14 23:445/6 83.3   5/6 83.34/4 100.03 3 6 2   3 2 1 1   21 22
20 Anna Wińkowska 2 13:050/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  4 4 1   1 1 1     5 7
22 Amalia Rembiszewska 7 17:222/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 2 3 1 2           7 17
24 Marie Gülich 16 18:556/7 85.7   6/7 85.74/4 100.03 2 5   2 3   2 1   23 21
26 Sonja Greinacher 8 25:452/6 33.3   2/6 33.34/6 66.71 4 5   1 5   1 2 1 10 27
41 Barbora Balintova 9 22:172/3 66.70/3 0.02/6 33.35/5 100.01   1 4 2 5 1 1     10 26
55 Joanna Grymek 6 06:062/2 100.0   2/2 100.02/4 50.0  2 2     2         6 -2
Drużyna   2 2    
Suma 85 200:00 25/40 62,5 2/16 12,5 27/56 48,2 29/33 87,9 9 26 35 21 12 26 7 10 5 1 116  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa