CCC Polkowice
67 : 44 16:15 | 15:6 | 22:13 | 14:10
Enea AZS Poznań
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2019 19:00
Sędziowie: Paweł Białas, Bartosz Puzoń, Tomasz Konopacki | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 10 27:220/2 0.02/4 50.02/6 33.34/4 100.0  5 5   2 2 2       9 14
5 Miljana Bojović 2 30:581/2 50.00/4 0.01/6 16.7     6 6 15 4   1       17 21
7 Monika Naczk 2 23:440/3 0.00/3 0.00/6 0.02/2 100.0  1 1 2 1 1 2       -3 14
9 Julia Tyszkiewicz 4 08:571/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0        1 2 2       0 1
11 Ana-Maria Filip 11 24:293/6 50.01/1 100.04/7 57.12/2 100.03 6 9 2 3 1 4       15 14
13 Weronika Gajda 20 25:194/6 66.74/10 40.08/16 50.0   3   3 1 2 3 3 2   1 15 17
15 Artemis Spanou 10 22:272/4 50.01/2 50.03/6 50.03/3 100.04 5 9 1 2 5 4       13 12
23 Patrycja Tomaszewicz 0 02:06                    1           0 0
24 Ewelina Jackowska 0 06:18   0/1 0.00/1 0.0     2 2   1 1 1       0 -2
50 Denesha Stallworth 8 28:203/6 50.0   3/6 50.02/3 66.72 3 5 1 3 5       1 10 24
Drużyna 2 4 6   1
Suma 67 200:00 14/31 45,2 8/26 30,8 22/57 38,6 15/16 93,8 14 32 46 22 20 20 20 2   2 76  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystenci: Adam Ziemiński, Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Keondria Calloway 10 31:272/7 28.62/5 40.04/12 33.3   1 4 5   2   1       6 -10
7 Marta Nowicka 4 16:032/4 50.00/1 0.02/5 40.00/4 0.0          3 1 1     -3 -8
8 Milana Zivadinovic 4 22:251/6 16.70/1 0.01/7 14.32/2 100.02   2 4 3 4 4 1     1 -15
9 Marta Wdowiuk 5 23:111/5 20.01/1 100.02/6 33.3     5 5 1 1 1 1 2     8 -14
10 Karolina Stefańczyk 1 13:050/1 0.00/3 0.00/4 0.01/2 50.01   1 1 3 1         -2 -14
11 Martyna Pyka 3 17:221/4 25.0   1/4 25.01/2 50.01 1 2 2 1 1 3       0 -8
12 Liliana Banaszak 9 29:341/6 16.70/1 0.01/7 14.37/8 87.54 5 9 3 4 6 1 2 1   16 -17
14 Aleksandra Parzeńska 2 13:011/4 25.0   1/4 25.0   1   1 1 3 1 2 1     0 -7
20 Ginette Mfutila 6 33:522/7 28.60/1 0.02/8 25.02/4 50.03 6 9   3 3 3 1 1   6 -22
22 Lea Miletic DNP                                   
Drużyna 2 1 3   3
Suma 44 200:00 11/44 25 3/13 23,1 14/57 24,6 13/22 59,1 15 22 37 12 20 20 19 8 2   32