Arka Gdynia
88 : 55 23:15 | 18:10 | 25:15 | 22:15
Wisła Kraków
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2019 17:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Mariusz Adameczek, Karol Nowak | Komisarz: Andrzej Przechowski

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Slamova 7 23:323/4 75.00/1 0.03/5 60.01/1 100.0  1 1 4 4 1 1 2 1   12 12
8 Rebecca Allen 19 23:231/5 20.05/8 62.56/13 46.22/2 100.01 4 5 1 2 1 1 1 1   19 16
9 Kamila Podgórna 3 16:410/2 0.01/2 50.01/4 25.0         2 2 2 1 1     2 19
13 Maryia Papova 7 20:471/4 25.01/4 25.02/8 25.02/2 100.01 5 6   1 1 2     1 5 25
20 Anna Wińkowska 2 07:020/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  3 3 1   1 1       4 6
21 Paulina Misiek 7 10:003/3 100.0   3/3 100.01/1 100.01 2 3     2         10 7
22 Amalia Rembiszewska 13 12:322/3 66.73/3 100.05/6 83.3     3 3 3 1   2       16 16
23 Marissa Kastanek 6 20:221/2 50.01/3 33.32/5 40.01/2 50.01   1 4 5 1 1 1     7 19
24 Marie Gülich 2 14:351/2 50.0   1/2 50.0     4 4 1 2 1 1   1   6 9
26 Sonja Greinacher 14 20:436/7 85.70/2 0.06/9 66.72/2 100.05 6 11 2   2 2 1 1   24 14
41 Barbora Balintova 8 26:023/7 42.90/3 0.03/10 30.02/2 100.01 2 3 8 1 6   3     15 26
55 Joanna Grymek 0 04:21                                0 -4
Drużyna   2 2    
Suma 88 200:00 21/40 52,5 11/26 42,3 32/66 48,5 13/14 92,9 10 32 42 26 18 18 12 9 4 1 120  

Wisła Kraków

Trener: Štefan Svitek. Asystenci: Wojciech Eljasz-Radzikowski, Justyna Żurowska-Cegielska

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Krystal Vaughn 13 30:145/10 50.0   5/10 50.03/4 75.02 5 7   3 2 2 1 1   14 -22
6 Kadri-Ann Lass 13 36:146/11 54.5   6/11 54.51/1 100.03 2 5 1 2 2       1 14 -30
7 Magdalena Ziętara 2 27:321/2 50.00/1 0.01/3 33.3     3 3 6 3 1 1 2     10 -29
14 Bożena Puter 0 08:000/2 0.0   0/2 0.0   1   1   1   1       -2 -7
15 Łucja Grzenkowicz DNP                                   
16 Katarzyna Trzeciak 5 20:421/6 16.71/4 25.02/10 20.0     3 3     7 2       -2 -25
17 Gabija Meškonytė 2 17:181/4 25.00/3 0.01/7 14.3     4 4   3 1 3     1 -3 -11
18 Aleksandra Owca DNP                                   
20 Chloe Wells 10 34:273/9 33.30/6 0.03/15 20.04/4 100.01 3 4 7 3 2 4 3   1 8 -22
21 Anna Jakubiuk 10 25:333/8 37.5   3/8 37.54/7 57.11   1 2 3 3   1   1 6 -19
Drużyna 5 3 8   3
Suma 55 200:00 20/52 38,5 1/14 7,1 21/66 31,8 12/16 75 13 23 36 16 18 18 16 7 1 4 45