Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CTL Zagłębie Sosnowiec Enea AZS Poznań Energa Toruń GTK Arka Gdynia KS Basket 25 Bydgoszcz Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin VBW Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
81  :  63 (31:26, 22:5, 15:10, 13:22)
Politechnika Gdańska
Etap I - 8 kolejka | 23.11.2019 17:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Grzegorz Czajka, Michał Pietrakiewicz | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alexis Peterson 17 29:167/11 63.60/4 0.07/15 46.73/3 100.0  2 2 5 3 4 4 6     18 16
3 Briana Day 10 22:565/9 55.6   5/9 55.60/2 0.05 5 10 1 4 2 2 2 1   16 11
4 Zuzanna Sklepowicz 2 15:501/1 100.0   1/1 100.00/2 0.01 1 2 4 1 2 2 2     6 9
7 Agnieszka Szott-Hejmej DNP                                   
9 Wiktoria Duchnowska 3 01:31   1/1 100.01/1 100.0         1             4 3
12 Julia Adamowicz 17 34:522/2 100.03/8 37.55/10 50.04/5 80.0  3 3 1 4 6 2 1 2   16 19
14 Anna Pawłowska 0 07:57   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -3
25 Ama Degbeon 10 23:322/4 50.0   2/4 50.06/7 85.73 4 7   1 6   2   1 16 15
33 Jovana Popović 18 30:345/7 71.42/4 50.07/11 63.62/2 100.0      5 1 1 6       13 10
77 Giedrė Labuckienė 4 30:032/5 40.0   2/5 40.0     8 8 1 1     1 1   12 21
79 Olga Trzeciak 0 03:290/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1           -2 -11
Drużyna 3 3 6   1
Suma 81 200:00 24/40 60 6/19 31,6 30/59 50,8 15/21 71,4 9 23 32 18 16 21 16 14 4 1 98  

DGT Politechnika Gdańska

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Presley Hudson 14 26:471/5 20.04/5 80.05/10 50.0     1 1 2   3 6       6 -18
7 Agnieszka Haryńska 3 19:460/2 0.00/3 0.00/5 0.03/4 75.01 4 5 5 2 3 4 1     4 -6
11 Agata Ostrowska 2 15:501/1 100.00/2 0.01/3 33.30/1 0.01 2 3   1 1 1       1 0
12 Klaudia Niedźwiedzka 4 23:411/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  2 2 2 1 1 1       6 -20
13 Jenna Smith 2 18:171/5 20.00/2 0.01/7 14.3   1 2 3 2 2 1 2 1   1 0 -15
15 Karolina Strzelczyk 2 22:301/4 25.00/1 0.01/5 20.0   2   2 3 4 2 3     1 0 -6
21 Sylwia Bujniak 13 32:012/5 40.03/7 42.95/12 41.7     2 2 2 4         2 10 -6
23 Marianna Duszkiewicz 0 01:540/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -4
24 Martyna Koc 11 24:070/2 0.03/4 75.03/6 50.02/2 100.0  7 7   3 3 1   1   15 -6
93 Alice Nayo 12 15:063/5 60.01/1 100.04/6 66.73/4 75.0      1 4 2 3 1     8 -9
Drużyna 5 1 6   1
Suma 63 199:59 10/32 31,3 11/25 44 21/57 36,8 10/13 76,9 5 20 25 17 21 16 21 3 1 4 49  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa