Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
61  :  71 (6:17, 26:15, 13:21, 16:18)
Wisła Kraków
Etap I - 11 kolejka | 14.12.2019 18:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Karol Nowak, Adrian Szczotka | Komisarz: Robert Zieliński

CosinusMED Widzew Łódź

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Taylor Emery 5 23:311/3 33.31/4 25.02/7 28.60/2 0.0      1 1 2 2 1     -2 -9
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
5 Monika Jasnowska 20 27:472/3 66.74/6 66.76/9 66.74/4 100.01 5 6 2 2 2 1       24 1
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Ewelina Gala 13 30:275/8 62.51/3 33.36/11 54.5   2 2 4 1 3   2 1     12 -3
13 Julia Drop 0 32:510/4 0.00/1 0.00/5 0.00/2 0.02 6 8 10 2 2 3 1     9 -8
14 Wiktoria Stępień DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 16 34:314/7 57.11/4 25.05/11 45.55/8 62.54 6 10   2 6 3 3 1   18 -1
22 Katarina Vucković 4 24:582/7 28.60/3 0.02/10 20.0   2 3 5 3           2 4 -19
88 Arina Bilotserkivska 3 25:550/2 0.01/3 33.31/5 20.0   1 2 3 2   2 5     1 -1 -11
Drużyna 1 3 4   1
Suma 61 200:00 14/34 41,2 8/24 33,3 22/58 37,9 9/16 56,3 12 24 36 19 10 14 16 6 1 3 64  

Wisła Kraków

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Krystal Vaughn DNP                                   
6 Kadri-Ann Lass 15 30:396/13 46.21/1 100.07/14 50.0   2 1 3 2   1   1 2   16 22
7 Magdalena Ziętara 8 33:372/5 40.01/3 33.33/8 37.51/2 50.01 3 4 1 4 2 1 3     9 18
14 Bożena Puter DNP                                   
15 Łucja Grzenkowicz 2 07:061/1 100.0   1/1 100.0                       2 -8
16 Katarzyna Trzeciak 14 28:196/10 60.00/3 0.06/13 46.22/2 100.0  4 4 4 4 2 5 3   1 13 1
17 Gabija Meškonytė 15 39:064/7 57.12/4 50.06/11 54.51/2 50.0  10 10 1 2 3 2       18 12
18 Aleksandra Owca DNP                                   
20 Chloe Wells 10 35:225/11 45.50/4 0.05/15 33.3   3 3 6 9 2 1 1 3 1   18 6
21 Anna Jakubiuk 7 25:512/4 50.01/1 100.03/5 60.0   2 4 6 4 2 1 1 1     15 -1
Drużyna 1 1 2    
Suma 71 200:00 26/51 51 5/16 31,3 31/67 46,3 4/6 66,7 8 25 33 21 14 10 10 11 3 1 91  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa