Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-22 18:00
--
--
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
84  :  82 (20:21, 26:22, 16:15, 22:24)
CCC Polkowice
Etap I - 11 kolejka | 15.12.2019 18:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Maciej Dębowski, Tomasz Langowski | Komisarz: Maciej Kucharski

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Kahleah Copper 20 37:544/17 23.53/7 42.97/24 29.23/7 42.95 3 8 5 4 9 2 1   1 11 8
4 Katarzyna Dźwigalska 0 07:41              1 1 1 1   2       0 0
5 Cheridene Green 17 34:426/8 75.0   6/8 75.05/6 83.33 8 11 2 2 4 1 2   1 28 -5
6 Wiktoria Keller DNP                                   
9 Annamaria Prezelj 11 33:141/7 14.31/3 33.32/10 20.06/6 100.01 1 2 3 1 5 1 1     8 -1
12 Laura Juskaite 14 26:352/4 50.02/4 50.04/8 50.04/4 100.01 4 5 3 4 2 5 1     14 -1
16 Karolina Matkowska 0 00:16                                0 0
21 Agnieszka Kaczmarczyk 5 19:161/3 33.31/1 100.02/4 50.0   6 1 7 2 3       1   13 1
24 Chloe Jackson 6 19:583/6 50.0   3/6 50.0         4 3   1 1     7 5
32 Zhosselina Maiga 11 20:245/6 83.30/1 0.05/7 71.41/2 50.03 2 5   3 4   2     15 3
Drużyna         1
Suma 84 200:00 22/51 43,1 7/16 43,8 29/67 43,3 19/25 76 19 20 39 20 21 24 12 8 1 2 96  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Danielle Robinson 18 35:343/6 50.01/3 33.34/9 44.49/10 90.0  4 4 1 3 8 2 1     16 0
5 Miljana Bojović 8 30:492/3 66.71/4 25.03/7 42.91/1 100.0  1 1 9 3 2 1 1 1   15 -7
7 Monika Naczk 5 21:021/1 100.01/2 50.02/3 66.7   1   1   3   1 1     5 1
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 María Conde DNP                                   
11 Ana-Maria Filip 13 22:593/5 60.01/1 100.04/6 66.74/4 100.03 4 7 2 3 3 3   1   18 -2
13 Weronika Gajda 10 32:004/7 57.10/8 0.04/15 26.72/4 50.01 3 4 6 4 3 2 3     8 0
15 Artemis Spanou 15 24:454/6 66.72/3 66.76/9 66.71/2 50.02 6 8 2 4 3 2 1     20 3
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
50 Denesha Stallworth 13 32:526/10 60.0   6/10 60.01/2 50.04 4 8   4 2   1   1 17 -5
Drużyna       2 2
Suma 82 200:01 23/38 60,5 6/21 28,6 29/59 49,2 18/23 78,3 11 22 33 20 24 21 11 8 2 1 99  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa