Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-22 18:00
--
--
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2019/2020 - Wisła Kraków (EBLK)

O zawodniczce

  rekord data w meczu z wynik
czas gry 40:00 16.01.2020 18:30 1KS Ślęza Wrocław 54 : 48
celny rzut za 2 9 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
wykonywany rzut za 2 16 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
skuteczność za 2 83.3000 27.10.2019 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 76 : 55
celny rzut za 3 3 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
wykonywany rzut za 3 8 30.11.2019 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 52 : 70
skuteczność za 3 75.0000 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
celny rzut z gry 12 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
wykonywany rzut za gry 20 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
skuteczność z gry 60.0000 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
celny rzut wolny 4 17.02.2020 18:30 CCC Polkowice 68 : 60
wykonywany rzut wolny 4 17.02.2020 18:30 CCC Polkowice 68 : 60
skuteczność za 1 100.0000 17.02.2020 18:30 CCC Polkowice 68 : 60
punkty 29 25.01.2020 17:00 Energa Toruń 74 : 52
zbiórki w ataku 3 14.12.2019 18:00 CosinusMED Widzew Łódź 61 : 71
zbiórki w obronie 7 08.01.2020 18:30 Enea AZS Poznań 78 : 60
zbiórki 7 08.01.2020 18:30 Enea AZS Poznań 78 : 60
asysty 11 07.12.2019 17:00 DGT Politechnika Gdańska 70 : 63
faule 5 12.01.2020 18:00 Artego Bydgoszcz 76 : 69
faule wymuszone 4 17.02.2020 18:30 CCC Polkowice 68 : 60
straty 5 12.10.2019 17:00 Artego Bydgoszcz 65 : 61
przechwyty 10 20.10.2019 18:00 Energa Toruń 58 : 111
bloki 2 12.01.2020 18:00 Artego Bydgoszcz 76 : 69
bloki otrzymane 2 03.11.2019 19:00 CCC Polkowice 75 : 46
asysty/straty 9.0000 14.12.2019 18:00 CosinusMED Widzew Łódź 61 : 71
przechwyty/straty 6.0000 30.11.2019 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 52 : 70
eval 37 20.10.2019 18:00 Energa Toruń 58 : 111
+/- 44 20.10.2019 18:00 Energa Toruń 58 : 111
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa