22.11.2008 07:50, Rozmawiał: Łukasz Klin
Paweł Leszek Klepka: Wyniki nie są najgorsze
- Jestem zadowolony z dotychczasowej pracy trener Katarzyny Dydek. Wyniki osiągane przez drużynę nie są najgorsze. Wierzę, że pierwszą rundę zakończymy z sześcioma zwycięstwami, a w drugiej części sezonu powrócimy do początkowego stylu gry i passy zwycięstw - mówi przed meczem z MUKS-em Poznań Paweł Leszek Klepka, prezes sekcji koszykówki INEA AZS Poznań.