Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
79
77
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
--
--
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
3 Paula Duchnowska Polska 1999-03-30 172 rzucająca / niska skrzydłowa
4 Katarzyna Dźwigalska Polska 1985-08-25 174 rozgrywająca
44 Courtney Hurt Stany Zjednoczone 1990-03-05 185 silna skrzydłowa
18 Katarzyna Jaworska Polska 1994-04-17 188 silna skrzydłowa / środkowa
6 Kinga Kominek Polska 1997-07-01 178 silna skrzydłowa
5 Adriana Kopciuch Polska 1995-04-19 167 rozgrywająca
16 Karolina Matkowska Polska 1999-03-30 175 rzucająca
21 Paulina Misiek Polska 1987-05-10 182 niska skrzydłowa
15 Aleksandra Pawlak Polska 1984-08-27 189 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
35 Nicole Seekamp Australia 1992-04-26 178 rozgrywająca
22 Daria Stelmach Polska 1995-11-12 173 rzucająca
20 Magdalena Szajtauer Polska 1995-03-28 190 środkowa
13 Jagoda Szczęsna Polska 1997-05-13 170 rzucająca
7 Stephanie Talbot Australia 1994-06-15 188 niska skrzydłowa
26 Olga Trzeciak Polska 2000-05-28 183 silna skrzydłowa
 
  trener rola
 Dariusz MaciejewskiTrener
 Robert PieczyrakAsystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa