Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
75
67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
--
--

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

data mecz wynik
02.10.2016 18:00 1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 81 : 90
08.10.2016 17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Arka Gdynia 71 : 61
15.10.2016 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 77 : 71
19.10.2016 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 61 : 49
22.10.2016 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CosinusMED Widzew Łódź 81 : 73
29.10.2016 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Energa Toruń 76 : 50
06.11.2016 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 69 : 64
12.11.2016 18:00 PGE MKK Siedlce - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 53 : 86
27.11.2016 17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Artego Bydgoszcz 69 : 67
04.12.2016 17:00 Wisła CanPack Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 83 : 66
10.12.2016 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 68 : 54
17.12.2016 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - 1KS Ślęza Wrocław 68 : 63
21.12.2016 18:00 Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 68 : 85
07.01.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 81 : 58
15.01.2017 19:00 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 57 : 46
18.01.2017 18:00 CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 53 : 90
04.02.2017 18:00 Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 84 : 65
11.02.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 86 : 63
08.03.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - PGE MKK Siedlce 79 : 56
26.02.2017 18:00 Artego Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 85 : 83
04.03.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Wisła CanPack Kraków 83 : 78
12.03.2017 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 71 : 62
18.03.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 84 : 82
19.03.2017 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 70 : 59
25.03.2017 19:00 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 82 : 69
26.03.2017 19:00 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 63 : 52
29.03.2017 19:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - CCC Polkowice 81 : 87
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa