Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
75
67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
--
--

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

  rekord zawodniczka data w meczu z wynik
czas gry 40:00 Natalie Hurst 07.04.2018 18:00 Wisła CanPack Kraków 84 : 85
celny rzut za 2 13 Carolyn Swords 03.12.2017 18:00 PGE MKK Siedlce 79 : 68
wykonywany rzut za 2 17 Carolyn Swords 17.03.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 72 : 86
skuteczność za 2 100.0000 Julija Rytsikowa 04.04.2018 18:30 Wisła CanPack Kraków 90 : 66
celny rzut za 3 5 Aleksandra Pawlak 26.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław 71 : 69
wykonywany rzut za 3 12 Aleksandra Pawlak 24.02.2018 18:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 69 : 79
skuteczność za 3 100.0000 Paulina Misiek 24.03.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź 76 : 89
celny rzut z gry 13 Carolyn Swords 03.12.2017 18:00 PGE MKK Siedlce 79 : 68
wykonywany rzut za gry 20 Natalie Hurst 28.03.2018 18:00 Energa Toruń 77 : 67
skuteczność z gry 100.0000 Beata Jaworska 04.04.2018 18:30 Wisła CanPack Kraków 90 : 66
celny rzut wolny 11 Paulina Misiek 27.01.2018 18:00 Arka Gdynia 77 : 75
wykonywany rzut wolny 14 Paulina Misiek 27.01.2018 18:00 Arka Gdynia 77 : 75
skuteczność za 1 100.0000 Carolyn Swords 07.04.2018 18:00 Wisła CanPack Kraków 84 : 85
punkty 32 Carolyn Swords 03.12.2017 18:00 PGE MKK Siedlce 79 : 68
zbiórki w ataku 6 Julija Rytsikowa 28.03.2018 18:00 Energa Toruń 77 : 67
zbiórki w obronie 11 Carolyn Swords 24.03.2018 18:00 CosinusMED Widzew Łódź 76 : 89
zbiórki 15 Carolyn Swords 14.10.2017 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 68 : 58
asysty 11 Miah Spencer 14.01.2018 19:00 CCC Polkowice 83 : 91
faule 5 Paulina Misiek 07.04.2018 18:00 Wisła CanPack Kraków 84 : 85
faule wymuszone 11 Paulina Misiek 27.01.2018 18:00 Arka Gdynia 77 : 75
straty 7 Annamaria Prezelj 11.03.2018 17:00 Wisła CanPack Kraków 75 : 63
przechwyty 4 Annamaria Prezelj 17.03.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 72 : 86
bloki 5 Magdalena Szajtauer 29.10.2017 18:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 76 : 74
bloki otrzymane 3 Miah Spencer 19.11.2017 18:00 Wisła CanPack Kraków 56 : 64
asysty/straty 6.0000 Aleksandra Pawlak 21.03.2018 17:00 PGE MKK Siedlce 69 : 79
przechwyty/straty 4.0000 Annamaria Prezelj 17.03.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław 72 : 86
eval 41 Carolyn Swords 03.12.2017 18:00 PGE MKK Siedlce 79 : 68
+/- 34 Daria Stelmach 08.10.2017 16:00 Enea AZS Poznań 106 : 55
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa