VBW Arka Gdynia
95 : 72 30:23 | 21:24 | 21:19 | 23:6
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 2 kolejka | 07.10.2020 18:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Karol Nowak, Krzysztof Tuński | Komisarz: Roman Kuczyński

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 23 36:522/5 40.05/9 55.67/14 50.04/5 80.0  4 4 2 3 4 2 1     20 21
3 Angelika Slamova 10 25:012/4 50.02/3 66.74/7 57.1     4 4 8 1 1   1     20 20
7 Magdalena Szymkiewicz 0 01:54                                0 0
9 Kamila Podgórna 0 03:55                        1       -1 6
11 Aldona Morawiec DNP                                   
15 Artemis Spanou 9 16:153/4 75.01/1 100.04/5 80.0   1 1 2 1 3   3       8 -4
21 Laura Miškinienė 19 25:295/7 71.41/2 50.06/9 66.76/6 100.04 7 11 1 3 3 4       24 -6
22 Amalia Rembiszewska 8 22:010/3 0.02/4 50.02/7 28.62/3 66.71   1   4 2 2       1 32
23 Marissa Kastanek 20 23:111/2 50.05/9 55.66/11 54.53/4 75.0  2 2 5 3 2   1     22 21
26 Sonja Greinacher 4 16:151/4 25.0   1/4 25.02/2 100.01 4 5 2   1 1 3     10 24
41 Barbora Balintova 2 29:071/5 20.00/1 0.01/6 16.7   1 2 3 7 2 6 4 4   2 7 1
Drużyna 2 3 5   1
Suma 95 200:00 15/34 44,1 16/29 55,2 31/63 49,2 17/20 85 10 27 37 26 19 19 18 10   2 111  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 2 13:371/1 100.00/2 0.01/3 33.3   2   2 1 3   1       2 -18
5 Cheridene Green 10 27:203/6 50.0   3/6 50.04/4 100.0  3 3 4   3 1 1 1   15 -20
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 12:28   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 2       1   2 -1
10 Megan Gustafson 20 34:1910/13 76.90/2 0.010/15 66.70/1 0.01 8 9 3 3 2 4 1     23 -18
14 Agnieszka Kaczmarczyk 0 09:440/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1 1 2 1 1       -2 -15
16 Karolina Matkowska 2 08:031/1 100.0   1/1 100.0         1 1 1 1 1     3 0
22 Kathleen Doyle 12 29:373/5 60.01/5 20.04/10 40.03/3 100.0  2 2 2 2 6 5       5 -21
45 Borislava Hristova 23 36:095/11 45.54/6 66.79/17 52.91/2 50.01 2 3   2 4 4 2     15 -15
66 Dominika Owczarzak 3 28:430/2 0.01/2 50.01/4 25.0     5 5 8 4 2 3 1     11 -7
Drużyna 1   1   1
Suma 72 200:00 23/41 56,1 6/19 31,6 29/60 48,3 8/10 80 5 22 27 21 19 19 21 6 2   74  
  VBW Arka Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 16 13
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/28) 46,4 42 (21/31) 67,7
Punkty drugiej szansy 12 2
Punkty szybkiego ataku 15 16
Punkty z ławki 22 5
  VBW Arka Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 23 (93-70) 5 (11-16)
Najwyższa seria punktowa 10 (79-66) 8 (67-63)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 35:49 01:45