GTK Gdynia
55 : 101 20:27 | 12:34 | 11:18 | 12:22
VBW Arka Gdynia
Etap I - 7 kolejka | 03.10.2020 17:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Tomasz Tomaszewski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Julia Piestrzyńska 5 16:521/2 50.01/2 50.02/4 50.0     1 1 1 3 1 4 1 1 1 3 -34
4 Julia Niemojewska 20 36:425/10 50.02/8 25.07/18 38.94/4 100.01 2 3 5 3 2 2 3     18 -33
5 Kamila Borkowska 8 26:574/7 57.1   4/7 57.1     3 3 1 4   2   2   9 -41
6 Aleksandra Homza DNP                                   
8 Agata Makurat 0 17:18   0/1 0.00/1 0.0         2 1 3 4 1     -2 -4
11 Alicja Płotka 2 19:170/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  2 2   1 3 3 1     -1 -9
15 Magdalena Szulc 4 29:392/2 100.0   2/2 100.0   1 5 6   2 1 4 1 1   8 -31
16 Justyna Rudzka DNP                                   
23 Alicja Żytkowska 5 29:511/1 100.01/5 20.02/6 33.3   1   1 2 3   2   1   3 -58
24 Aleksandra Teler DNP                                   
31 Agata Szmyrka 0 02:470/1 0.0   0/1 0.0           1   1     1 -2 -6
33 Marta Marcinkowska 11 20:371/7 14.33/5 60.04/12 33.30/1 0.02 2 4 1 5 2 2 1     6 -14
Drużyna 2   2    
Suma 55 200:00 14/32 43,8 7/22 31,8 21/54 38,9 6/7 85,7 7 15 22 12 23 12 24 8 5 2 42  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 15 21:472/4 50.03/4 75.05/8 62.52/2 100.01 2 3 3 1 2 3     2 15 32
3 Angelika Slamova 17 25:142/5 40.03/5 60.05/10 50.04/4 100.01 2 3 3 3 4 3 3     18 27
7 Magdalena Szymkiewicz 1 19:54   0/4 0.00/4 0.01/2 50.0  2 2 4   1   2     4 25
9 Kamila Podgórna 0 11:400/2 0.00/1 0.00/3 0.0   2   2 2 1     1     2 5
11 Aldona Morawiec 5 19:341/4 25.01/3 33.32/7 28.6     1 1 2 2     2     5 17
15 Artemis Spanou 15 23:527/9 77.8   7/9 77.81/3 33.32 2 4 5 1 4 1       19 35
21 Laura Miškinienė 24 20:538/12 66.7   8/12 66.78/8 100.09 5 14 5   4 3 4 1 1 41 44
22 Amalia Rembiszewska 4 16:082/6 33.3   2/6 33.3   2 1 3 3   2     1 1 7 11
26 Sonja Greinacher 11 19:074/6 66.7   4/6 66.73/5 60.01 5 6     4 1 1   1 13 2
41 Barbora Balintova 9 21:510/1 0.03/6 50.03/7 42.9   1 2 3 6 4 2 1 1     14 32
Drużyna 4 4 8   1
Suma 101 200:00 26/49 53,1 10/23 43,5 36/72 50 19/24 79,2 23 26 49 33 12 23 13 14 2 5 138  
  GTK Gdynia VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 6 22
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/21) 52,4 48 (24/39) 61,5
Punkty drugiej szansy 4 19
Punkty szybkiego ataku 4 11
Punkty z ławki 13 21
  GTK Gdynia VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 0 () 48 (53-101)
Najwyższa seria punktowa 7 (37-61) 13 (37-74)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:32