VBW Arka Gdynia
100 : 85 24:19 | 20:21 | 32:20 | 24:25
CCC Polkowice
Etap I - 10 kolejka | 06.01.2021 18:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Paulina Gajdosz, Karina Kamińska | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 20 33:551/4 25.05/8 62.56/12 50.03/4 75.01 3 4 5 2 5 3   1   20 18
3 Angelika Slamova 9 19:26   3/4 75.03/4 75.0         1 4 2 2 1 1   9 -6
7 Magdalena Szymkiewicz 0 01:48                                0 -4
9 Kamila Podgórna 0 04:31              1 1     1 1       0 -1
11 Aldona Morawiec DNP                                   
15 Artemis Spanou 4 28:592/5 40.00/1 0.02/6 33.3   1 2 3 5 3   5 1     4 11
21 Laura Miškinienė 27 29:246/8 75.03/4 75.09/12 75.06/7 85.72 12 14 3 3 5 2       38 21
22 Amalia Rembiszewska 0 02:01                                0 -2
23 Marissa Kastanek 20 27:041/1 100.06/8 75.07/9 77.8     2 2 3 3 1   1     24 22
26 Sonja Greinacher 10 19:364/5 80.0   4/5 80.02/2 100.01 4 5 2 3 2 1       15 0
41 Barbora Balintova 10 33:162/8 25.02/2 100.04/10 40.0     1 1 12 1 1 2       15 16
Drużyna 1 1 2   1
Suma 100 200:00 16/31 51,6 19/27 70,4 35/58 60,3 11/13 84,6 6 26 32 31 19 17 17 3 2   125  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 9 25:123/4 75.01/3 33.34/7 57.1     2 2   4 3 2       6 1
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 27 33:395/11 45.54/7 57.19/18 50.05/6 83.3  2 2 2 2 5 4 1     18 -9
12 Sylwia Siemienas 0 02:28                    1   1       -1 -1
13 Weronika Gajda 8 35:113/7 42.90/2 0.03/9 33.32/2 100.0  1 1 11 3 1   1     15 -16
15 Klaudia Gertchen 10 25:581/3 33.32/4 50.03/7 42.92/2 100.03 2 5   2 1   1   1 12 -21
21 Alicja Grabska DNP                                   
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 24 40:005/9 55.62/7 28.67/16 43.88/8 100.01 4 5 5 2 4 5       20 -15
33 Weronika Telenga 7 37:323/5 60.0   3/5 60.01/4 25.03 4 7 2 3 5 1 3   1 13 -14
77 Julia Jeziorna DNP                                   
Drużyna 2 2 4    
Suma 85 200:00 20/39 51,3 9/23 39,1 29/62 46,8 18/22 81,8 9 17 26 20 17 19 13 6   2 83  
  VBW Arka Gdynia CCC Polkowice
Punkty ze strat 20 10
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/22) 59,1 26 (13/23) 56,5
Punkty drugiej szansy 7 12
Punkty szybkiego ataku 8 11
Punkty z ławki 19 9
  VBW Arka Gdynia CCC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 20 (95-75) 1 (28-29)
Najwyższa seria punktowa 11 (55-43) 9 (44-43)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 38:52 00:40