Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
83 : 63 20:16 | 13:22 | 21:15 | 29:10
Enea AZS Poznań
Etap I - 10 kolejka | 05.12.2020 16:00
Sędziowie: Grzegorz Czajka, Karina Kamińska, Agata Maj | Komisarz: Jarosław Czeropski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 21 35:064/11 36.42/3 66.76/14 42.97/7 100.0  4 4 2   3 3 2     18 23
4 Zuzanna Sklepowicz 3 19:230/1 0.01/2 50.01/3 33.3     2 2 7 1 1 2       8 10
7 Ilaria Milazzo 8 20:373/6 50.00/1 0.03/7 42.92/2 100.01 3 4 2 2 1 2 2     10 10
9 Wiktoria Duchnowska 0 01:16                                0 -1
11 Elisabeth Pavel 10 23:545/6 83.3   5/6 83.3   2 3 5 2 2 1 3   1   14 11
12 Klaudia Niedźwiedzka 7 15:482/4 50.01/1 100.03/5 60.0   1 1 2   2 2   1     8 16
13 Zofia Kosicka 0 01:16                                0 -1
14 Karolina Poboży 6 19:002/5 40.0   2/5 40.02/2 100.02 5 7 1 5 1 1   1   11 10
19 Martina Fassina 5 20:532/4 50.0   2/4 50.01/1 100.0  2 2 3 2 2 3   1   6 10
20 Emilia Kośla 2 08:581/3 33.3   1/3 33.3     3 3             2 3 -12
22 Morgan Bertsch 19 31:147/12 58.31/3 33.38/15 53.32/2 100.0  2 2 2 3 4   1 1 1 18 25
26 Olga Trzeciak 2 02:351/2 50.0   1/2 50.0     1 1 1             3 -1
Drużyna 2 3 5    
Suma 83 200:00 27/54 50 5/10 50 32/64 50 14/14 100 8 29 37 20 17 15 14 6 4 3 99  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Malina Piasecka 3 03:320/1 0.01/2 50.01/3 33.3                       1 -1
5 Gmrice Davis 9 27:214/9 44.4   4/9 44.41/1 100.03 4 7   4 4 6       5 -11
6 Daria Marciniak 4 12:242/4 50.00/3 0.02/7 28.6             1 1     1 -2 -12
7 Marta Nowicka 2 13:121/3 33.3   1/3 33.3   1 2 3 3 2   1       5 -12
10 Karolina Stefańczyk 0 10:230/1 0.0   0/1 0.0   1   1     1       1 0 -7
12 Julia Adamowicz 7 29:371/5 20.01/3 33.32/8 25.02/3 66.7  2 2 1 2 3 1 2     4 -13
14 Aleksandra Parzeńska 2 12:110/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.01 1 2     1 1 1 1   2 6
22 Liliana Banaszak 11 28:044/9 44.41/3 33.35/12 41.7     6 6 1 4 1 4 3 2 2 12 -23
23 Tiffany Brown 13 31:174/5 80.01/3 33.35/8 62.52/2 100.0  3 3 6 3 3 3       16 -14
33 Jovana Popović 12 31:592/5 40.02/5 40.04/10 40.02/2 100.0  4 4 3   3 3       10 -13
Drużyna 5 1 6    
Suma 63 200:00 18/43 41,9 6/21 28,6 24/64 37,5 9/10 90 11 23 34 14 15 17 20 6 3 4 53  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 23 13
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/30) 63,3 24 (12/27) 44,4
Punkty drugiej szansy 4 9
Punkty szybkiego ataku 10 16
Punkty z ławki 25 11
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 21 (79-58) 6 (6-12)
Najwyższa seria punktowa 16 (70-53) 12 (31-36)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 26:48 10:37