DGT AZS Politechnika Gdańska
75 : 91 17:20 | 19:27 | 19:20 | 20:24
VBW Arka Gdynia
Etap I - 12 kolejka | 23.02.2021 19:30
Sędziowie: Adam Wierzman, Karina Kamińska, Maciej Krupiński | Komisarz: Roman Kuczyński

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Piotr Renkiel

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marta Stawicka 0 06:06                                0 4
3 Anna Górska 0 02:03              2 2               2 4
5 Jowita Ossowska 2 16:121/5 20.00/5 0.01/10 10.0   1   1 2 5         1 -4 -4
7 Maja Šćekić 3 20:520/2 0.01/3 33.31/5 20.0     2 2 3 1   1     1 3 -5
10 Kateryna Rymarenko 18 26:246/10 60.01/3 33.37/13 53.83/3 100.0  5 5 1 2 4 1 1   1 18 -16
11 Martyna Pyka 2 22:111/4 25.0   1/4 25.0   4 2 6 1 1 1   1     7 -11
12 Zuzanna Krupa 2 05:071/3 33.3   1/3 33.3         1           1 1 7
15 Karolina Strzelczyk 5 15:290/1 0.01/2 50.01/3 33.32/4 50.0      1 2 3 1     1 1 -10
21 Sylwia Bujniak 6 20:413/4 75.00/1 0.03/5 60.0   2 2 4 4 2 2 1       11 -16
25 Aleksandra Zmierczak 5 15:422/3 66.70/2 0.02/5 40.01/1 100.0  1 1 1   1     1   5 0
32 Jazmine Davis 18 25:345/8 62.52/4 50.07/12 58.32/2 100.0  2 2 4 1 2 4 2     17 -18
44 Ruth Hamblin 14 23:397/8 87.5   7/8 87.50/2 0.01 2 3   1 4 1 3     16 -15
Drużyna 1 4 5   1
Suma 75 200:00 26/48 54,2 5/20 25 31/68 45,6 8/12 66,7 9 22 31 18 15 17 10 7 1 5 77  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 7 27:192/4 50.01/9 11.13/13 23.10/1 0.0  6 6 4 3 2 3 1   1 4 14
3 Angelika Slamova 7 20:042/7 28.61/4 25.03/11 27.3   3 1 4 3 1 1 1       5 5
5 Kamila Borkowska 4 08:082/2 100.0   2/2 100.0   1 4 5   1   1   1   9 -4
9 Kamila Podgórna 9 17:21   3/7 42.93/7 42.9   1 1 2 1 2     1     9 4
11 Aldona Morawiec 3 04:05   1/2 50.01/2 50.0     1 1               3 -3
15 Artemis Spanou 12 25:163/4 75.02/2 100.05/6 83.3     1 1 5 2   2 1 1   17 11
21 Laura Miškinienė 12 20:494/4 100.01/1 100.05/5 100.01/1 100.06 5 11 1 4 5 2       22 16
22 Amalia Rembiszewska 0 09:370/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 2 3   1       2   2 -3
23 Marissa Kastanek 19 23:213/4 75.04/8 50.07/12 58.31/1 100.0  1 1   1 1 1 1     15 14
26 Sonja Greinacher 8 16:102/3 66.71/1 100.03/4 75.01/1 100.02 5 7 1 1 1 1   1   15 12
41 Barbora Balintova 10 27:503/7 42.90/3 0.03/10 30.04/4 100.01 1 2 11 1 4 2 2     16 14
Drużyna 2 2 4   2
Suma 91 200:00 21/36 58,3 14/39 35,9 35/75 46,7 7/8 87,5 17 30 47 26 17 14 15 6 5 1 117  
  DGT AZS Politechnika Gdańska VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 13 11
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/37) 56,8 30 (15/21) 71,4
Punkty drugiej szansy 5 14
Punkty szybkiego ataku 11 19
Punkty z ławki 17 31
  DGT AZS Politechnika Gdańska VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 2 (2-0) 20 (57-77)
Najwyższa seria punktowa 7 (34-35) 8 (2-8)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 00:23 37:34