CTL Zagłębie Sosnowiec
78 : 85 22:28 | 12:14 | 24:20 | 20:23
VBW Arka Gdynia
Etap I - 15 kolejka | 09.01.2021 17:00
Sędziowie: Michał Sosin, Bogna Podkowińska, Mateusz Skorek | Komisarz: Krzysztof Puchałka

CTL Zagłębie Sosnowiec

Trener: Adam Kubaszczyk. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Oumou Toure 6 14:103/6 50.0   3/6 50.0     3 3 1 3     1     8 6
4 Jessica January 7 35:583/10 30.00/2 0.03/12 25.01/2 50.0  3 3 9 3 5 6     1 3 -13
7 Aleksandra Wojtala 0 08:240/1 0.0   0/1 0.0         2 1           1 2
8 Monika Jasnowska 5 23:201/1 100.01/4 25.02/5 40.0         2 3 2   2     6 -17
11 Sylwia Wojtylas DNP                                   
15 Karolina Zuziak DNP                                   
17 Martyna Jasiulewicz 5 16:51   1/2 50.01/2 50.02/2 100.0  1 1   1 2 1 1   1 5 15
19 Martyna Czyżewska 5 09:382/3 66.70/1 0.02/4 50.01/2 50.0  1 1 1 1 1   1   1 5 -1
22 Katarina Vucković 0 22:500/2 0.00/1 0.00/3 0.0     3 3 2 3   2       0 0
23 Sydney Wallace 32 35:275/11 45.56/8 75.011/19 57.94/4 100.0  5 5 1 1 3 1       29 -8
44 Victoria Jarosz 18 33:228/12 66.7   8/12 66.72/2 100.07 8 15 4 2 1 3 3 2 1 35 -19
Drużyna 1 2 3   2
Suma 78 200:00 22/46 47,8 8/18 44,4 30/64 46,9 10/12 83,3 8 26 34 22 18 14 15 8 2 4 92  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 17 32:454/8 50.02/7 28.66/15 40.03/3 100.04 4 8 2 2 2     2 1 20 3
3 Angelika Slamova 10 17:360/3 0.02/5 40.02/8 25.04/5 80.01 3 4 1 2 2 1 1     8 -11
9 Kamila Podgórna 0 08:46   0/1 0.00/1 0.0         2 1 1       1 1 1
11 Aldona Morawiec DNP                                   
15 Artemis Spanou 8 30:304/4 100.00/1 0.04/5 80.0   1 4 5 4 1 3 2   1   15 12
21 Laura Miškinienė 19 29:527/8 87.50/2 0.07/10 70.05/6 83.36 7 13 3 2 4 4 1 1   29 9
22 Amalia Rembiszewska DNP                                   
23 Marissa Kastanek 10 30:002/2 100.02/11 18.24/13 30.8   1 3 4 3 3 3 2 3     9 14
26 Sonja Greinacher 8 19:383/6 50.00/2 0.03/8 37.52/2 100.02 2 4 1   1   2     10 -7
41 Barbora Balintova 13 30:534/8 50.01/5 20.05/13 38.52/3 66.7  3 3 9 3 2 3 1     14 14
Drużyna 2 1 3    
Suma 85 200:00 24/39 61,5 7/34 20,6 31/73 42,5 16/19 84,2 17 27 44 25 14 18 12 8 4 2 106  
  CTL Zagłębie Sosnowiec VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 6 9
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/29) 55,2 40 (20/32) 62,5
Punkty drugiej szansy 10 6
Punkty szybkiego ataku 12 5
Punkty z ławki 16 18
  CTL Zagłębie Sosnowiec VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 2 (64-62) 11 (40-51)
Najwyższa seria punktowa 9 (20-21) 8 (4-12)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 00:41 37:54