Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
92 : 52 23:6 | 20:14 | 30:15 | 19:17
GTK Gdynia
Etap I - 20 kolejka | 19.02.2021 18:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Tomasz Tomaszewski, Adrian Szczotka | Komisarz: Jarosław Czeropski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 3 15:04   0/2 0.00/2 0.03/3 100.0  1 1 1 3 1     1   4 23
4 Zuzanna Sklepowicz 8 23:093/4 75.00/2 0.03/6 50.02/2 100.0  2 2 8 4 2 2       13 16
7 Ilaria Milazzo 7 16:512/3 66.71/2 50.03/5 60.0     1 1 5 1 1         11 24
9 Wiktoria Duchnowska 5 15:131/1 100.01/5 20.02/6 33.3           1   1       0 12
11 Elisabeth Pavel DNP                                   
12 Klaudia Niedźwiedzka 14 28:381/1 100.03/7 42.94/8 50.03/4 75.01 12 13   3 2 1 1     22 29
13 Zofia Kosicka 0 05:500/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 1             2 -2
14 Karolina Poboży 12 16:475/7 71.4   5/7 71.42/2 100.03 6 9   3 2         19 13
19 Martina Fassina 16 24:275/6 83.32/5 40.07/11 63.6   2 2 4 8 1 1 3 2     23 31
20 Emilia Kośla 9 16:542/4 50.01/4 25.03/8 37.52/4 50.01 2 3 3 4 2 1 1     8 20
22 Morgan Bertsch 16 21:177/10 70.0   7/10 70.02/2 100.02 1 3 1   2   2     19 26
26 Olga Trzeciak 2 15:511/2 50.00/3 0.01/5 20.00/2 0.01 7 8   4 2 1 1 1   5 8
Drużyna   3 3   1
Suma 92 200:01 27/39 69,2 8/30 26,7 35/69 50,7 14/19 73,7 11 38 49 27 24 15 10 7 2   126  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystent: Tomasz Wojdyła

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 13 29:143/12 25.01/2 50.04/14 28.64/5 80.0  5 5 5   6 2 1   2 11 -24
6 Aleksandra Homza 0 03:12   0/1 0.00/1 0.0     2 2   1           1 2
11 Alicja Płotka 4 22:261/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.0      1 2 2 2       2 -28
13 Karolina Stefańczyk 0 18:070/1 0.0   0/1 0.0           1   5 1     -5 -26
15 Magdalena Szulc 2 27:370/2 0.0   0/2 0.02/4 50.02 4 6   1 2 2       2 -28
16 Justyna Rudzka 3 26:291/4 25.0   1/4 25.01/2 50.0  2 2 1 3 3   1     3 -34
23 Alicja Żytkowska 10 20:322/6 33.31/5 20.03/11 27.33/3 100.02 1 3   3 4         5 -10
31 Agata Szmyrka DNP                                   
33 Marta Marcinkowska 9 25:432/6 33.31/5 20.03/11 27.32/2 100.0  2 2   4 1 1 1     3 -25
55 Joanna Grymek 11 26:403/8 37.5   3/8 37.55/8 62.51 6 7 1   6         11 -27
Drużyna   1 1   1
Suma 52 200:00 12/40 30 3/14 21,4 15/54 27,8 19/26 73,1 5 23 28 8 15 24 13 4   2 33  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin GTK Gdynia
Punkty ze strat 14 7
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/22) 77,3 20 (10/32) 31,3
Punkty drugiej szansy 11 2
Punkty szybkiego ataku 20 4
Punkty z ławki 38 15
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 44 (89-45) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 12 (73-35) 6 (23-10)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 39:36 00:00