Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
62 : 59 20:12 | 12:22 | 19:11 | 11:14
FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz
Ćwierćfinały - 2 mecz | 14.03.2021 18:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Bartosz Puzoń, Mateusz Skorek | Komisarz: Tomasz Konczewski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jennifer O'Neill 16 34:333/4 75.01/6 16.74/10 40.07/7 100.01   1 1 2 7         12 4
4 Zuzanna Sklepowicz 8 19:112/3 66.71/3 33.33/6 50.01/2 50.02 1 3 1 3 2   2     10 17
7 Ilaria Milazzo 2 20:491/1 100.00/4 0.01/5 20.00/2 0.01 3 4 6 3 2 7 2     1 -14
9 Wiktoria Duchnowska DNP                                   
11 Elisabeth Pavel 0 15:10   0/1 0.00/1 0.00/2 0.02 1 3   3 2 1 1 1   1 -12
12 Klaudia Niedźwiedzka 5 09:101/1 100.01/3 33.32/4 50.0             1 1 2     4 -3
13 Zofia Kosicka DNP                                   
14 Karolina Poboży 11 24:504/6 66.7   4/6 66.73/4 75.0  7 7   4 4 4       11 15
19 Martina Fassina 6 36:513/6 50.00/3 0.03/9 33.3   1 3 4 4 3   1 1   1 8 4
20 Emilia Kośla 0 08:360/1 0.00/1 0.00/2 0.0     3 3   1         1 1 -2
22 Morgan Bertsch 14 30:504/6 66.71/5 20.05/11 45.53/4 75.02 7 9 1   5 3 3 2   19 6
26 Olga Trzeciak DNP                                   
Drużyna 4 1 5   3
Suma 62 200:00 18/28 64,3 4/26 15,4 22/54 40,7 14/21 66,7 13 26 39 13 19 23 20 11 3 2 67  

FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz

Trener: Piotr Kulpeksza. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Agata Świątkowska DNP                                   
3 Angelika Stankiewicz 11 23:334/9 44.41/3 33.35/12 41.7   2 3 5 4 4 3 1 2     14 14
4 Edyta Faleńczyk 2 02:441/1 100.0   1/1 100.0           1           2 -2
8 Elżbieta Międzik 3 27:100/2 0.01/2 50.01/4 25.0     2 2 2 1 1   1     5 -17
10 Wiktoria Sobiech DNP                                   
11 Cierra Burdick 16 27:527/16 43.8   7/16 43.82/2 100.05 2 7 1 5 1 3 1 1 1 14 -8
13 Julie McBride 5 35:100/3 0.01/3 33.31/6 16.72/2 100.0  6 6 5 2 4 6 1     6 -3
21 Wiktoria Zasada 0 01:29                                0 4
25 Karina Michałek 9 34:111/1 100.02/5 40.03/6 50.01/1 100.0  1 1 2 3 1 4 3     8 -3
30 Shante Evans 11 27:431/6 16.71/3 33.32/9 22.26/9 66.72 3 5 3 5 7 3     1 6 -3
33 Janis Boonstra 2 20:080/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  2 2   2 2     1 1 3 3
Drużyna 1 1 2   1
Suma 59 200:00 14/39 35,9 6/17 35,3 20/56 35,7 13/16 81,3 10 20 30 17 23 19 18 8 2 3 58  
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz
Punkty ze strat 12 10
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/17) 64,7 20 (10/26) 38,5
Punkty drugiej szansy 5 4
Punkty szybkiego ataku 12 2
Punkty z ławki 40 15
  Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin FaleLokiKoki Rosmedia Basket-25 Bydgoszcz
Najwyższe prowadzenie 10 (51-41) 6 (26-32)
Najwyższa seria punktowa 13 (18-10) 11 (51-52)
Zmiany prowadzenia 7
Remisy 10
Czas na prowadzeniu 21:07 13:52