CCC Polkowice
74 : 59 15:26 | 31:11 | 18:10 | 10:12
VBW Arka Gdynia
Finał - 3 mecz | 14.04.2021 19:00
Sędziowie: Robert Mordal, Maciej Krupiński, Michał Kuzia | Komisarz: Krzysztof Puchałka

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 10 20:232/7 28.61/4 25.03/11 27.33/3 100.02 1 3   2 3 1 1   1 5 11
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 12 34:116/10 60.00/2 0.06/12 50.0     2 2 4 2 1 2       10 11
10 Dragana Stanković 15 25:516/9 66.7   6/9 66.73/3 100.01 3 4 3 3 2   1 3   23 13
13 Weronika Gajda 8 30:462/5 40.01/5 20.03/10 30.01/2 50.0  4 4 4 2 6 1 1   1 8 6
14 Amanda Kantzy DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 9 33:212/4 50.01/4 25.03/8 37.52/4 50.02 3 5 1 4 2 1 2     9 17
21 Alicja Grabska 0 01:19   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 0
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 20 27:064/6 66.73/5 60.07/11 63.63/3 100.0  3 3 3 4 3 4 1 3   22 -2
33 Weronika Telenga 0 27:030/2 0.0   0/2 0.0   3 8 11 5 1 1 1 1 1 1 15 19
77 Julia Jeziorna DNP                                   
Drużyna 3 3 6    
Suma 74 200:00 22/43 51,2 6/21 28,6 28/64 43,8 12/15 80 11 27 38 20 19 18 10 7 7 3 91  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 13 33:474/6 66.71/5 20.05/11 45.52/3 66.71 3 4 2 4 5 4 2     10 -8
5 Kamila Borkowska 0 06:410/2 0.0   0/2 0.0   3   3       1       0 4
11 Aldona Morawiec 0 14:460/2 0.00/4 0.00/6 0.0         1 1 1 1 2 1 2 -3 -7
15 Artemis Spanou 11 23:181/3 33.32/3 66.73/6 50.03/4 75.01 5 6 3 2 3       1 16 5
21 Laura Miškinienė 12 26:512/3 66.72/3 66.74/6 66.72/3 66.74 7 11 1 4 3 3     2 18 -8
22 Amalia Rembiszewska 0 12:40   0/1 0.00/1 0.0     1 1   2   2       -2 -16
23 Marissa Kastanek 15 34:301/3 33.33/8 37.54/11 36.44/4 100.0  1 1 1   3 1       9 -13
26 Sonja Greinacher 2 18:351/4 25.00/1 0.01/5 20.0   2 5 7 1 1   1 1 2 1 8 -17
41 Barbora Balintova 6 28:521/6 16.71/5 20.02/11 18.21/2 50.01 3 4 6 4 4 4     1 2 -15
Drużyna 2 1 3    
Suma 59 200:00 10/29 34,5 9/30 30 19/59 32,2 12/16 75 14 26 40 15 18 19 17 5 3 7 58  
  CCC Polkowice VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 14 13
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/24) 54,2 16 (8/23) 34,8
Punkty drugiej szansy 8 9
Punkty szybkiego ataku 14 8
Punkty z ławki 10 2
  CCC Polkowice VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 19 (66-47) 11 (15-26)
Najwyższa seria punktowa 12 (30-28) 6 (15-26)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 26:44 11:09