1KS Ślęza Wrocław
64 : 66 12:16 | 20:23 | 13:10 | 19:17
BC Polkowice
Półfinały - 1 mecz | 01.04.2017 19:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Arnauld Kom Njilo, Paulina Gajdosz | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 2 10:340/1 0.0   0/1 0.02/3 66.71   1 2 1 2 1       2 2
5 Sharnee Zoll-Norman 17 37:046/13 46.21/1 100.07/14 50.02/2 100.0  5 5 3 3 4 3 1   1 16 -2
10 Kateryna Rymarenko 0 16:360/1 0.00/2 0.00/3 0.0   2   2 1 1     3   1 3 -11
11 Agnieszka Skobel 14 26:143/5 60.02/4 50.05/9 55.62/3 66.71 2 3 1 2 6 3 1     11 3
12 Agnieszka Kaczmarczyk 9 29:023/12 25.01/2 50.04/14 28.6     3 3   4 1 5 1   1 -2 -5
14 Agnieszka Majewska 2 16:24         2/2 100.0  2 2     1     2   6 3
15 Sylwia Siemienas DNP                                   
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
21 Kourtney Treffers 0 05:490/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2               1 -5
23 Marissa Kastanek 10 22:172/4 50.02/4 50.04/8 50.0         2 4 1 2 2     8 3
24 Magdalena Koperwas 2 03:061/1 100.0   1/1 100.0                       2 -5
54 Sheniqua Greene 8 32:543/6 50.0   3/6 50.02/2 100.0  7 7 1 3 2 2 1 1 1 13 7
Drużyna 2 2 4   1
Suma 64 200:00 18/44 40,9 6/13 46,2 24/57 42,1 10/12 83,3 7 22 29 10 18 17 17 9 3 4 60  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 9 26:430/3 0.03/6 50.03/9 33.3   1   1 2 2 3 4 2     4 2
6 Angelika Stankiewicz 5 25:400/2 0.01/2 50.01/4 25.02/2 100.0  1 1 1 3 2 3 1     2 0
8 Mariona Ortiz 0 06:330/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0      1 1 1         -2 -1
9 Ewelina Gala 5 09:321/1 100.01/2 50.02/3 66.7     3 3       1       6 4
11 Marija Rezan 2 13:421/3 33.3   1/3 33.3   3   3   1 1 3 2   1 2 -5
13 Weronika Gajda 3 14:19   1/2 50.01/2 50.0     1 1 1 4 1 1   1   4 2
14 Magdalena Leciejewska 14 30:293/5 60.02/5 40.05/10 50.02/2 100.03 8 11 1 2 1 2 1 2   22 -2
20 Isabelle Harrison 10 26:185/9 55.6   5/9 55.60/2 0.04 4 8 2 1 2 1 2 1   16 7
21 Jamierra Faulkner 18 33:276/12 50.01/3 33.37/15 46.73/3 100.0  3 3 7 2 7 4     1 16 3
23 Magdalena Idziorek DNP                                   
25 Marta Urbaniak DNP                                   
44 Raisa Musina 0 13:170/1 0.00/1 0.00/2 0.0   2 1 3   1     1   1 2 0
Drużyna   4 4   1
Suma 66 200:00 16/37 43,2 9/21 42,9 25/58 43,1 7/11 63,6 13 25 38 15 17 18 20 9 4 3 72