1KS Ślęza Wrocław
53 : 66 11:21 | 19:18 | 14:17 | 9:10
KS Basket 25 Bydgoszcz
Etap I - 25 kolejka | 25.03.2018 16:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Karina Pełka, Michał Kuzia | Komisarz: Ryszard Jabłoński

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 0 05:05                    3           0 -5
5 Sharnee Zoll-Norman 8 35:202/7 28.60/1 0.02/8 25.04/4 100.0  4 4 9 1 4 2 4     17 -7
10 Sylwia Siemienas DNP                                   
11 Klaudia Sosnowska 0 03:140/1 0.0   0/1 0.0   1   1     1         0 -1
12 Agnieszka Kaczmarczyk 7 28:411/5 20.01/4 25.02/9 22.22/4 50.0  2 2   2 4 3       -3 -12
13 Tania Perez 0 23:470/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 1 1 1   1     2 -10
14 Tijana Ajduković 14 27:235/9 55.6   5/9 55.64/4 100.05 4 9   4 2 1   1   19 -12
15 Agnieszka Majewska DNP                                   
21 Kourtney Treffers 9 20:412/6 33.3   2/6 33.35/6 83.33 1 4   2 5 2 1     7 -1
25 Karina Michałek 7 21:002/6 33.31/5 20.03/11 27.3   1 1 2   1           1 -3
33 Janis Boonstra 0 06:05              1 1     1         1 0
77 Elina Dikeoulakou 8 28:421/3 33.32/8 25.03/11 27.3   1   1 4 2 2 3 2     4 -14
Drużyna 3 2 5   1
Suma 53 199:58 13/38 34,2 4/19 21,1 17/57 29,8 15/18 83,3 14 17 31 14 16 20 12 8 1   48  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Jennifer O'Neill 6 27:483/5 60.00/1 0.03/6 50.0         1 1   2 2     4 8
7 Agnieszka Szott-Hejmej 4 16:181/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 2 3   1 2 1       6 5
8 Elżbieta Międzik 7 32:592/3 66.71/6 16.73/9 33.3   2 6 8 4 2 1 3 1   1 11 17
10 Dragana Stanković 16 31:056/9 66.7   6/9 66.74/4 100.02 6 8 1 4 4 1       21 14
11 Denesha Stallworth 17 21:568/12 66.7   8/12 66.71/1 100.03 3 6 1 5 2 2       18 12
12 Julia Adamowicz 0 03:22              1 1               1 -4
13 Julie McBride 10 39:321/3 33.32/8 25.03/11 27.32/3 66.7  5 5 5 3 5 3 2     10 13
14 Karolina Poboży 2 03:441/1 100.0   1/1 100.0     1 1   3           3 -2
25 Sylwia Bujniak DNP                                   
63 Justyna Żurowska-Cegielska 4 23:151/3 33.3   1/3 33.32/2 100.01 1 2 5 1 2   2     11 2
Drużyna         4
Suma 66 199:59 23/37 62,2 3/15 20 26/52 50 11/12 91,7 9 25 34 17 20 16 16 7   1 85