CCC Polkowice
73 : 71 16:10 | 26:21 | 18:23 | 13:17
Energa Toruń
Etap I - 2 kolejka | 14.10.2018 19:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Michał Chrakowiecki, Tomasz Tybor | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 8 25:333/5 60.00/1 0.03/6 50.02/4 50.03 7 10   3 4 4 1 1   11 1
3 Kelsey Bone DNP                                   
5 Jasmine Thomas 15 29:063/8 37.53/7 42.96/15 40.0     1 1 8 1 1 1 1     15 -3
9 Julia Tyszkiewicz DNP                                   
10 Johannah Leedham 10 29:440/1 0.00/3 0.00/4 0.010/12 83.32 3 5 4 1 7 1 2     14 -1
12 Agnieszka Kaczmarczyk 11 30:404/6 66.70/2 0.04/8 50.03/4 75.01 5 6   3 2 2 2   1 12 1
13 Weronika Gajda 13 25:152/4 50.02/5 40.04/9 44.43/6 50.0  1 1 1 3 4 3       4 5
19 Styliani Kaltsidou 12 27:411/6 16.71/1 100.02/7 28.67/8 87.5  2 2 5 2 6 1 3   1 15 4
21 Sofija Aleksandravicius 4 21:292/2 100.00/1 0.02/3 66.7     6 6 1 1   2 1     9 5
31 Karolina Puss 0 10:32              1 1   1           1 -2
66 Dominika Owczarzak DNP                                   
Drużyna 1 2 3    
Suma 73 200:00 15/32 46,9 6/20 30 21/52 40,4 25/34 73,5 7 28 35 19 15 24 14 10 1 2 81  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 0 15:090/1 0.00/4 0.00/5 0.0     1 1 1 1   1       -4 -3
3 Angelika Stankiewicz 12 18:490/2 0.04/7 57.14/9 44.40/2 0.0  1 1 1 2 4 1 1     7 -6
4 Ana-Marija Begić 8 22:314/7 57.1   4/7 57.1   1 6 7 1 1           13 -4
10 Roksana Schmidt 0 03:360/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -1
11 Agnieszka Skobel 0 12:210/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 1           1 5
14 Emilia Lamparska DNP                                   
15 Daugile Sarauskaite 6 23:453/5 60.0   3/5 60.00/1 0.0  2 2   3 2 1 1     5 6
16 Katarzyna Trzeciak 4 21:562/4 50.0   2/4 50.0   1 4 5 6 4 4 3 1     11 -5
21 Laura Miškinienė 6 27:303/5 60.00/1 0.03/6 50.0   2 4 6 1 4   3       7 -2
25 Nirra Fields 30 30:057/12 58.34/7 57.111/19 57.94/4 100.0  3 3 1 1 4 4 1 2 1 25 1
34 Sanja Mandić 5 18:041/2 50.01/3 33.32/5 40.0     1 1 6 4 1 2       7 3
99 Miriam Uro-Nilie 0 06:14                    2           0 -4
Drużyna 4   4    
Suma 71 200:00 20/40 50 9/22 40,9 29/62 46,8 4/7 57,1 8 23 31 18 24 15 15 4 2 1 71