Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
90
70
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
71
52
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
74
56
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
74
57
Sportklub - 2019-04-26 18:15
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2019-04-27 17:10
64
81
Sportklub - 2019-04-27 17:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-29 17:10
65
60
Sportklub - 2019-04-29 17:00
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
54  :  60 (21:10, 11:11, 10:22, 12:17)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 3 kolejka | 17.10.2018 20:30
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 18 24:306/8 75.02/3 66.78/11 72.7     3 3 2 5 2 3       17 4
5 Marta Stawicka DNP                                   
6 Katarzyna Śmietańska DNP                                   
7 Agata Ostrowska DNP                                   
10 Paulina Szymańska 10 34:293/7 42.9   3/7 42.94/5 80.02 5 7 3 4 5 4 6 1   18 -14
11 Martyna Pyka 12 36:243/11 27.32/3 66.75/14 35.70/2 0.0  3 3 2 5 1 3     1 3 -3
13 Agnieszka Haryńska 5 25:122/3 66.70/2 0.02/5 40.01/2 50.01 1 2 2 4 2 2     1 3 -4
14 Annika Holopainen 3 13:071/2 50.00/1 0.01/3 33.31/1 100.0  3 3 1 2 1 1       4 7
15 Karolina Strzelczyk 2 15:25         2/2 100.01   1   5 2 2       1 2
21 Sylwia Bujniak 0 25:070/2 0.00/3 0.00/5 0.0   1 1 2 4 2   3 3     1 -3
23 Marianna Duszkiewicz 2 08:471/2 50.0   1/2 50.0     1 1   3           2 -12
24 Martyna Koc 2 16:590/3 0.00/3 0.00/6 0.02/2 100.0  7 7 3   3 2 1 1 1 6 -7
Drużyna   2 2   2
Suma 54 200:00 16/38 42,1 4/15 26,7 20/53 37,7 10/14 71,4 5 24 29 17 30 16 20 10 2 3 55  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 8 38:022/7 28.60/3 0.02/10 20.04/4 100.01 2 3 8 3 9 7 2   1 6 11
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 11 39:013/4 75.00/3 0.03/7 42.95/8 62.5  4 4   2 7 2 1     7 6
8 Elżbieta Międzik 4 36:040/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.0  6 6 2   2 2 3     9 9
9 Wiktoria Zasada DNP                                   
10 Dragana Stanković 20 35:418/17 47.1   8/17 47.14/6 66.73 10 13 4 3 6 3 3 2   28 5
14 Karolina Poboży 6 21:482/4 50.0   2/4 50.02/2 100.02 4 6   3 1 2 1 1 1 10 4
17 Ziomara Morrison 11 22:314/5 80.0   4/5 80.03/3 100.0  3 3 2 5 5 3 1     13 3
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
31 Monica Louise Engelman 0 06:530/2 0.0   0/2 0.0         1     2       -3 -8
Drużyna 1 2 3   2
Suma 60 200:00 19/40 47,5 1/9 11,1 20/49 40,8 19/25 76 6 29 35 17 16 30 21 11 3 2 70  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa