Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-10-20 19:00
94
65
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
2018-10-21 15:00
56
67
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2018-10-21 17:00
61
91
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2018-10-21 17:10
80
78
Sportklub - 2018-10-21 17:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
2018-10-21 18:00
92
58
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-10-21 18:00
81
69
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=NTOSOhUF3Ds - 2018-10-21 17:55
Enea AZS Poznań
Widzew Łódź
TV | 2018-10-27 15:10
81
70
Sportklub - 2018-10-27 15:00
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2018-10-27 17:00
67
79
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2018-10-27 18:00
59
73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
2018-10-27 19:00
67
76
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-28 15:30
91
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-10-28 17:00
55
113
1KS Ślęza Wrocław
PGE MKK Siedlce
2018-11-03 18:00
81
70
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2018-11-03 18:00
88
71
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2018-11-04 15:10
59
65
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-04 16:00
92
46
Widzew Łódź
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-11-04 18:00
63
74
TV Toya - 2018-11-04 17:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-04 18:00
74
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75
CCC Polkowice
94  :  65 (28:17, 22:17, 22:13, 22:18)
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Etap I - 4 kolejka | 20.10.2018 19:00
Sędziowie: Tomasz Trojanowski, Ewa Matuszewska, Agata Maj | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Temitope Fagbenle 16 28:458/11 72.7   8/11 72.7   5 4 9 1 2   1 1 2   25 32
3 Kelsey Bone 8 13:492/4 50.0   2/4 50.04/4 100.02 3 5 2 2 5 2       11 -4
5 Jasmine Thomas 9 16:343/4 75.01/2 50.04/6 66.7     2 2 3 1   6 1     7 20
9 Julia Tyszkiewicz 1 01:48         1/2 50.0  1 1   1 1         1 3
10 Johannah Leedham 2 20:211/3 33.3   1/3 33.3   1 5 6 3 1   2 1     8 19
12 Agnieszka Kaczmarczyk 7 26:542/6 33.3   2/6 33.33/4 75.0  2 2 3 5 3     1   8 24
13 Weronika Gajda 9 23:191/2 50.01/2 50.02/4 50.04/4 100.0  4 4 7 4 3 2 2     18 14
15 Tiffany Hayes 23 23:057/10 70.02/4 50.09/14 64.33/5 60.02 3 5   1 4 3 2 1   21 7
19 Styliani Kaltsidou 12 23:342/2 100.02/3 66.74/5 80.02/2 100.0  2 2 5 1 2 3 2 2   19 33
21 Sofija Aleksandravicius 2 08:441/2 50.0   1/2 50.0     1 1   1           2 3
31 Karolina Puss 3 09:130/1 0.01/1 100.01/2 50.0     1 1   2 1 3       0 -7
66 Dominika Owczarzak 2 03:540/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0        1 1   1     2 1
Drużyna 1 3 4    
Suma 94 200:00 27/46 58,7 7/12 58,3 34/58 58,6 19/23 82,6 10 28 38 24 22 20 22 10 6   122  

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 14 26:351/4 25.01/5 20.02/9 22.29/10 90.0  1 1 5 1 7 2 1   1 11 -17
6 Katarzyna Śmietańska 7 12:072/3 66.71/2 50.03/5 60.00/2 0.01 2 3     2       1 6 -2
10 Paulina Szymańska 6 19:053/4 75.00/1 0.03/5 60.0   1 1 2   4 2 1 2     7 -21
11 Martyna Pyka 8 22:392/5 40.01/1 100.03/6 50.01/1 100.0  3 3 3 4 1 6 2   1 7 -21
13 Agnieszka Haryńska 1 23:320/1 0.00/1 0.00/2 0.01/4 25.0  1 1 6 3 3 3 3   1 3 -15
14 Annika Holopainen 16 25:304/7 57.10/1 0.04/8 50.08/11 72.7  1 1 1 2 6 1 3   1 13 -13
15 Karolina Strzelczyk 2 17:331/3 33.3   1/3 33.3           3   3 1   1 -2 -16
21 Sylwia Bujniak 6 17:460/1 0.02/4 50.02/5 40.0                       3 -24
23 Marianna Duszkiewicz 3 17:210/1 0.01/4 25.01/5 20.0   1   1   1           0 -8
24 Martyna Koc 2 17:520/3 0.00/1 0.00/4 0.02/2 100.01 4 5   2 1 2       1 -8
Drużyna 1 1 2   1
Suma 65 200:00 13/32 40,6 6/20 30 19/52 36,5 21/30 70 4 13 17 15 20 22 18 12   6 49  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD