Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-30 19:10
51
89
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PGE MKK Siedlce
TV | 2019-03-30 19:10
102
58
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
Artego Bydgoszcz
78  :  70 (24:20, 22:16, 15:21, 17:13)
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Etap I - 16 kolejka | 03.02.2019 17:00
Sędziowie: Karina Pełka, Mariusz Adameczek, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Piotr Kulpeksza, Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 3 11:091/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01 3 4 1 1 1 2       4 7
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 6 26:471/3 33.30/2 0.01/5 20.04/6 66.72 4 6 1 1 5 2 1   1 6 5
8 Elżbieta Międzik 7 30:522/2 100.01/3 33.33/5 60.0   1 4 5 3 1       1   14 5
10 Dragana Stanković 21 25:307/10 70.0   7/10 70.07/9 77.83 8 11 2 4 5 4 3 1   29 2
13 Julie McBride 8 32:032/4 50.00/3 0.02/7 28.64/4 100.0      6   5 1 1   1 9 3
14 Karolina Poboży 4 17:312/6 33.3   2/6 33.3     1 1 3 3         2 4 4
17 Ziomara Morrison 23 35:368/14 57.11/1 100.09/15 60.04/4 100.01 6 7 4 4 6 3 2 1   28 8
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 3 15:591/4 25.00/1 0.01/5 20.01/1 100.01   1 1 2 1 1 1     1 4
24 Paulina Kuczyńska 3 04:33   1/1 100.01/1 100.0           1   1       2 2
Drużyna 3 1 4    
Suma 78 200:00 24/45 53,3 3/11 27,3 27/56 48,2 21/26 80,8 9 26 35 21 17 23 14 8 3 4 97  

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 17 34:288/15 53.30/6 0.08/21 38.11/2 50.0  1 1 3 5 4 5 2   1 4 -9
6 Katarzyna Śmietańska DNP                                   
7 Agata Ostrowska DNP                                   
10 Paulina Szymańska 3 20:061/3 33.3   1/3 33.31/1 100.01 2 3 2 2 3   2 1   9 -5
11 Martyna Pyka 13 27:494/5 80.01/3 33.35/8 62.52/2 100.01 4 5 2   1 2 1   1 16 -3
14 Annika Holopainen 8 20:452/5 40.01/3 33.33/8 37.51/1 100.04 2 6   3 1       1 9 -9
21 Sylwia Bujniak 11 17:031/2 50.03/4 75.04/6 66.7         2 3   1       10 3
22 Natalia Gwizdała DNP                                   
23 Marianna Duszkiewicz 0 09:170/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -6
24 Martyna Koc 9 29:414/5 80.00/2 0.04/7 57.11/2 50.02 5 7 3 4 1 1   2   16 0
34 Tiffany Wright Clarke 4 23:311/5 20.00/1 0.01/6 16.72/6 33.33 3 6 1 4 6 2 1 1   2 -9
77 Monika Naczk 5 17:192/5 40.00/1 0.02/6 33.31/1 100.0  1 1   2 1 1       1 -2
Drużyna 3 3 6   1
Suma 70 199:59 23/46 50 5/21 23,8 28/67 41,8 9/15 60 11 18 29 13 23 17 12 6 4 3 65  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja