Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-30 19:10
51
89
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PGE MKK Siedlce
TV | 2019-03-30 19:10
102
58
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
Enea AZS Poznań
82  :  89 (19:29, 22:21, 19:10, 22:29)
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Etap I - 19 kolejka | 23.02.2019 15:10
Sędziowie: Adam Wierzman, Tomasz Tomaszewski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 23 35:547/11 63.6   7/11 63.69/10 90.03 5 8 1 2 8   1     28 -13
2 Alicja Rogozińska DNP                                   
4 Kinga Demczur 12 30:064/6 66.71/5 20.05/11 45.51/2 50.02 1 3 3 2 2 1       10 -9
7 Marta Nowicka 3 05:26   1/1 100.01/1 100.0         1 1           4 -1
8 Olena Samburska 8 31:541/6 16.72/7 28.63/13 23.1   1 3 4 4 4   2 1     5 -7
10 Magdalena Parysek-Bochniak 6 25:202/5 40.0   2/5 40.02/2 100.02 3 5 5 1 3 1       12 5
11 Dominika Urbaniak 3 20:140/1 0.01/1 100.01/2 50.0   3 1 4 1 4 1 1       6 -7
13 Karolina Stefańczyk 3 09:15   1/3 33.31/3 33.3     2 2   1           3 2
16 Julia Niemojewska 1 08:21         1/2 50.01 2 3     1 4       -1 -3
21 Olga Jędrzejczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 23 33:313/10 30.03/7 42.96/17 35.38/8 100.02 7 9 5 4 6 5       21 -2
Drużyna 1 1 2    
Suma 82 200:01 17/39 43,6 9/24 37,5 26/63 41,3 21/24 87,5 14 24 38 20 19 21 14 2     88  

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 21 36:227/14 50.00/7 0.07/21 33.37/7 100.0  4 4 13   5 1 1     24 8
6 Katarzyna Śmietańska 8 12:480/1 0.02/3 66.72/4 50.02/2 100.0  1 1     1   1     8 8
7 Agata Ostrowska DNP                                   
10 Paulina Szymańska 2 17:101/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 2 3   2     2     6 0
11 Martyna Pyka 17 27:124/7 57.12/4 50.06/11 54.53/4 75.01 1 2   3 2 2       11 -1
13 Agnieszka Haryńska 0 07:39                    2   1 1     0 0
14 Annika Holopainen 0 04:16                  1 2     1     2 -2
21 Sylwia Bujniak 8 22:06   2/4 50.02/4 50.02/2 100.01 3 4   2 3   1     11 15
23 Marianna Duszkiewicz DNP                                   
24 Martyna Koc 10 30:332/6 33.32/4 50.04/10 40.0   3 5 8 2 4   1       13 4
34 Tiffany Wright Clarke 20 28:015/7 71.41/3 33.36/10 60.07/11 63.64 4 8 1 4 7 1 1     21 12
77 Monika Naczk 3 13:530/2 0.01/1 100.01/3 33.3   2   2 2 2 1 2 1     4 -9
Drużyna 1 1 2   1
Suma 89 200:00 19/38 50 10/27 37 29/65 44,6 21/26 80,8 12 20 32 19 21 19 8 9     100  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja