CCC Polkowice
78 : 45 18:6 | 23:14 | 23:5 | 14:20
Artego Bydgoszcz
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Łukasz Andrzejewski, Ewa Matuszewska | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 13 20:145/7 71.4   5/7 71.43/3 100.01 3 4 2 2 2 3 1     15 35
5 Jasmine Thomas 5 14:391/2 50.01/2 50.02/4 50.0     1 1 1 2 1 1 1     5 22
9 Julia Tyszkiewicz 0 06:47                      1         0 -8
10 Johannah Leedham 6 17:322/3 66.70/1 0.02/4 50.02/2 100.0  2 2 6 3 1 1       11 20
12 Agnieszka Kaczmarczyk 4 28:262/5 40.0   2/5 40.00/1 0.01 4 5   1 2 3 3     5 36
13 Weronika Gajda 5 24:09   1/3 33.31/3 33.32/2 100.01 3 4 4 3 1 3 4     12 11
15 Tiffany Hayes 18 22:305/6 83.32/2 100.07/8 87.52/2 100.01 1 2 2 2 3 1 1 1   22 34
19 Styliani Kaltsidou 10 16:444/6 66.70/1 0.04/7 57.12/2 100.01   1 1 2 4 2 2     9 27
31 Karolina Puss 7 11:261/1 100.01/2 50.02/3 66.72/2 100.0  2 2   3 2 3       5 -11
33 Lynetta Kizer 8 24:174/9 44.40/1 0.04/10 40.00/1 0.01 7 8 1 2 1 3     1 7 4
66 Dominika Owczarzak 2 13:161/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 1 3   2       1 -5
Drużyna 1 3 4    
Suma 78 200:00 25/40 62,5 5/13 38,5 30/53 56,6 13/15 86,7 7 27 34 18 23 18 22 12 1 1 92  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 5 13:102/3 66.7   2/3 66.71/2 50.0  1 1     2 2 1     3 -3
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 4 24:111/6 16.7   1/6 16.72/4 50.01   1   3 5 3       -5 -27
8 Elżbieta Międzik 5 28:431/2 50.01/3 33.32/5 40.0         2 1   2 2   1 4 -30
10 Dragana Stanković 2 28:031/7 14.3   1/7 14.3   1 6 7   1 1 5   1   -1 -37
13 Julie McBride 9 30:570/1 0.02/4 50.02/5 40.03/4 75.0  1 1 2 3 4 4 4     8 -24
14 Karolina Poboży 7 17:042/5 40.0   2/5 40.03/4 75.01   1 1 4 1 1       4 1
17 Ziomara Morrison 7 30:162/7 28.6   2/7 28.63/6 50.03 3 6   2 4 1 1     5 -30
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 4 25:390/5 0.00/2 0.00/7 0.04/5 80.01 2 3 2 4 5 3 3     1 -15
24 Paulina Kuczyńska 2 01:57         2/2 100.0  1 1     1         3 0
Drużyna 2 4 6   3
Suma 45 200:00 9/36 25 3/9 33,3 12/45 26,7 18/27 66,7 9 18 27 7 18 23 24 11 1 1 22