27.01.2007 19:53, Wojciech Strzebińczyk
Po ciekawym meczu lepsza Wisła
Po pierwszych dwudziestu minutach koszykarki ŁKS-u Siemens AGD Łódź przegrywały z faworyzowaną Wisłą Can-Pack Kraków tylko 45:48 i wszystko wskazywało na to, że losy meczu rozstrzygną się w samej końcówce. Po zmianie stron "Biała Gwiazda" podkręciła jednak tempo i szybko uzyskała bezpieczną przewagę. Ostatecznie mistrzynie Polski wygrały 87:67, a wreszcie swoją wielką klasę pokazała Chamique Holdsclaw, zdobywczyni 22 punktów.