10.12.2010 13:15, Damian Juszczyk
Wiślaczki wylądowały - gotowe do boju
Samolot z, wracającymi po sukcesie w spotkaniu Euroligi z Peczem 2010, koszykarkami "Białej Gwiazdy" piętnaście minut po północy wylądował na lotnisku w Bydgoszczy. - Nie ma żadnych problemów zdrowotnych, a wszystkie zawodniczki są w bardzo dobrej dyspozycji - zapowiada przed starciem z Artego Piotr Dunin-Suligostowski, wiceprezes TS Wisła i generalny menedżer Wisły Can-Pack Kraków.