PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
68 : 63 20:19 | 17:14 | 14:15 | 17:15
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 12 kolejka | 17.12.2016 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Łukasz Jankowski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Roman Kuczyński

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 28:140/1 0.00/2 0.00/3 0.03/3 100.0  7 7 3 4 4 3 2   1 9 6
5 Adriana Kopciuch DNP                                   
6 Kinga Kominek DNP                                   
7 Stephanie Talbot 13 32:335/8 62.50/3 0.05/11 45.53/6 50.04 4 8 2 4 5 5 2 2 1 13 2
13 Jagoda Szczęsna DNP                                   
16 Karolina Matkowska DNP                                   
18 Katarzyna Jaworska 8 23:402/4 50.01/1 100.03/5 60.01/2 50.02 2 4 1 3 2 1 1 1   11 1
20 Magdalena Szajtauer 2 15:201/4 25.0   1/4 25.0     2 2 1 5 1 2   1   1 4
21 Paulina Misiek 14 32:195/8 62.50/3 0.05/11 45.54/4 100.05 2 7 1 2 3 6 2   1 12 4
22 Daria Stelmach DNP                                   
35 Nicole Seekamp 4 29:081/8 12.50/2 0.01/10 10.02/2 100.0  2 2 5 2 3 4 1 1 2 0 0
44 Courtney Hurt 24 38:4611/15 73.3   11/15 73.32/2 100.03 5 8 3 4 3 3 2 1   31 8
Drużyna 2 2 4    
Suma 68 200:00 25/48 52,1 1/11 9,1 26/59 44,1 15/19 78,9 16 26 42 16 24 21 24 10 6 5 77  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz DNP                                   
5 Sharnee Zoll-Norman 11 40:003/9 33.30/1 0.03/10 30.05/5 100.01 4 5 7 3 6 4 7     19 -5
10 Kateryna Rymarenko 1 07:000/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.0        2 1 1     2 -4 8
11 Agnieszka Skobel 6 18:561/3 33.31/4 25.02/7 28.61/2 50.02 1 3 1 3 1 1       3 -12
12 Agnieszka Kaczmarczyk 10 34:052/6 33.32/4 50.04/10 40.0   2 1 3 1 5 1 4       4 -6
14 Agnieszka Majewska 7 14:403/5 60.0   3/5 60.01/2 50.0  3 3 1 2 2   2 1 1 11 -6
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
23 Marissa Kastanek 11 30:142/4 50.02/7 28.64/11 36.41/2 50.01   1   1 2 2 1   2 3 -10
25 Agnieszka Śnieżek 7 24:093/3 100.00/1 0.03/4 75.01/6 16.7  1 1 1 2 3 2 1     2 5
54 Sheniqua Greene 10 30:562/7 28.6   2/7 28.66/12 50.09 5 14 1 3 8 4 3 4 1 17 1
Drużyna   3 3   1
Suma 63 200:00 16/39 41 5/18 27,8 21/57 36,8 16/31 51,6 15 18 33 12 21 24 19 14 5 6 55