Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-10-04 19:10
62
78
Sportklub - 2019-10-04 19:00
AZS Uniwersytet Gdański
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-05 17:00
65
101
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-10-05 17:30
77
50
DGT Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2019-10-06 18:00
102
91
CCC Polkowice
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-06 19:00
79
57
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-10-09 18:00
82
89
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-09 18:00
62
92
Artego Bydgoszcz
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-09 18:00
92
54
CosinusMED Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-09 18:00
53
70
CCC Polkowice
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-09 19:00
90
50
Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-10-12 17:00
65
61
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2019-10-13 17:00
78
43
AZS Uniwersytet Gdański
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-13 17:00
59
84
DGT Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2019-10-13 18:00
83
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-10-13 18:00
90
85
Arka Gdynia
CCC Polkowice
TV | 2019-10-13 18:10
85
56
Sportklub -
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia
2019-10-19 18:00
55
73
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-10-19 19:00
69
59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
--
--
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
--
--

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Artego Bydgoszcz
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
  • PGE MKK Siedlce
  • Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Widzew Łódź
  • Wisła CanPack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27 1942 468 1041 45.0 191 572 33.4 659 1613 40.9 433 560 77.3 288 679 967 428 538 544 465 272 73 91 2136 -55
Przeciwnicy 27 1953 507 1085 46.7 179 527 34.0 686 1612 42.6 402 520 77.3 283 709 992 480 552 532 483 249 91 73 2238 55

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27 71.9 17.3 38.6 45.0 7.1 21.2 33.4 24.4 59.7 40.9 16.0 20.7 77.3 10.67 25.15 35.81 15.9 19.93 20.15 17.2 10.07 2.70 3.37 79.1 -2.0
Przeciwnicy 27 72.3 18.8 40.2 46.7 6.6 19.5 34.0 25.4 59.7 42.6 14.9 19.3 77.3 10.48 26.26 36.74 17.8 20.44 19.70 17.9 9.22 3.37 2.70 82.9 2.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa