Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
79
77
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
--
--
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
2 Kahleah Copper Stany Zjednoczone 1994-08-28 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
3 Paula Duchnowska Polska 1999-03-30 172 rzucająca / niska skrzydłowa
4 Katarzyna Dźwigalska Polska 1985-08-25 174 rozgrywająca
5 Cheridene Green Wielka Brytania 1995-09-19 190 środkowa
24 Chloe Jackson Stany Zjednoczone 1996-08-21 173 rozgrywająca
12 Laura Juskaite Litwa 1997-09-22 186 silna skrzydłowa
21 Agnieszka Kaczmarczyk Polska 1989-05-23 187 silna skrzydłowa
6 Wiktoria Keller Polska 2000-05-18 181 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
Ewa Kielar Polska 2001-07-03 181 silna skrzydłowa
Wiktoria Kuczyńska Polska 2001-01-24 168 rozgrywająca
32 Zhosselina Maiga Rosja 1996-04-30 192 środkowa
16 Karolina Matkowska Polska 1999-03-30 175 rzucająca
9 Annamaria Prezelj Słowenia 1997-07-30 176 rzucająca
Patrycja Szczecińska Polska 2001-04-23 184 silna skrzydłowa
 
  trener rola
 Dariusz MaciejewskiTrener
 Robert PieczyrakAsystent trenera
 Janusz Kopaczewski II Asystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa