Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
1KS Ślęza Wrocław
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-26 17:00
66
64
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2019-01-26 17:00
86
92
Energa Toruń
CCC Polkowice
2019-01-26 18:00
63
76
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

  rekord data w meczu z wynik
celny rzut za 2 36 16.02.2019 15:10 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 100 : 47
wykonywany rzut za 2 62 22.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań 71 : 94
skuteczność za 2 64.4000 21.10.2018 18:00 PGE MKK Siedlce 92 : 58
celny rzut za 3 12 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
wykonywany rzut za 3 28 04.11.2018 18:00 Widzew Łódź 63 : 74
skuteczność za 3 54.5000 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
celny rzut z gry 40 09.02.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 69 : 97
wykonywany rzut za gry 78 09.02.2019 17:00 PGE MKK Siedlce 69 : 97
skuteczność z gry 57.8000 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
celny rzut wolny 30 27.01.2019 15:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 81
wykonywany rzut wolny 37 27.01.2019 15:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 81
skuteczność za 1 94.4000 22.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań 71 : 94
punkty 113 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
zbiórki w ataku 19 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
zbiórki w obronie 33 09.12.2018 15:10 CCC Polkowice 78 : 73
zbiórki 52 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
asysty 32 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
faule 30 27.01.2019 15:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 81
faule wymuszone 26 27.01.2019 15:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88 : 81
straty 19 22.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań 71 : 94
przechwyty 21 22.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań 71 : 94
bloki 8 13.10.2018 19:10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 87 : 69
bloki otrzymane 5 03.02.2019 18:00 Arka Gdynia 88 : 79
asysty/straty 4.3000 25.11.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław 62 : 78
przechwyty/straty 2.3000 25.11.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław 62 : 78
eval 158 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
+/- 290 28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 55 : 113
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja