Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
Energa Toruń
2019-01-19 19:15
66
68
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-01-20 15:00
66
45
1KS Ślęza Wrocław
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-01-26 17:00
66
64
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2019-01-26 17:00
86
92
Energa Toruń
CCC Polkowice
2019-01-26 18:00
63
76
Arka Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-01-27 15:00
70
54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-01-27 15:10
88
81
Sportklub - 2019-01-27 15:00
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-02-02 19:00
117
46
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-03 15:10
74
77
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-03 16:00
81
60
Artego Bydgoszcz
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-03 17:00
78
70
Energa Toruń
Widzew Łódź
2019-02-03 17:00
105
71
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Arka Gdynia
2019-02-03 18:00
88
79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-02-09 15:00
88
82
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-09 15:10
90
51
Sportklub -
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
2019-02-09 16:00
58
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-02-09 17:00
76
71
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-02-09 17:00
69
97
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-02-10 17:00
68
89
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2019-02-16 15:10
100
47
Sportklub - 2019-02-16 15:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-16 18:00
72
76
Energa Toruń
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-02-16 18:00
109
69
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-02-16 18:30
62
60
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
TV | 2019-02-20 20:00
--
--
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Artego Bydgoszcz
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • PGE MKK Siedlce
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Widzew Łódź
  • Wisła CanPack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 16 1360 399 767 52.0 90 280 32.1 489 1047 46.7 292 359 81.3 181 416 597 349 307 324 214 178 57 36 1702 1205
Przeciwnicy 16 1119 299 678 44.1 99 279 35.5 398 957 41.6 224 304 73.7 176 400 576 244 326 306 317 108 36 57 1127 -1205

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 16 85.0 24.9 47.9 52.0 5.6 17.5 32.1 30.6 65.4 46.7 18.3 22.4 81.3 11.31 26.00 37.31 21.8 19.19 20.25 13.4 11.13 3.56 2.25 106.4 75.3
Przeciwnicy 16 69.9 18.7 42.4 44.1 6.2 17.4 35.5 24.9 59.8 41.6 14.0 19.0 73.7 11.00 25.00 36.00 15.3 20.38 19.13 19.8 6.75 2.25 3.56 70.4 -75.3
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja